Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü 2. Paramecia Şeytan Meyvesi

En Güçlü 2.Paramecia Şeytan Meyvesi

• Kullanılan toplam oy
    251
Ope ope bu kadar üstün görülürken Hobi hobi meyvesi atlanmış ilginç.

Bütün oylar opeye gitmiş ama biz Law + Sugar kombosu desek burun kıvırırsınız. :/
Forum yine ikiyüzlülüğünü göstermiş.

En iyi 2. paramecia olacak kadar iyi değil. Seride en çok dezavantaja sahip meyveyken ve kimse bu dezavantajları inkar edemiyorken ope ope no mi'yi savunmanın bir manası yok. Var mı ?

Law kar tanelerinin bile yerini değiştiriyor. Eee kardeşim ? Dressrosa'da ne oldu o kar tanelerine ? Eridi mi :)

Bize artistik patinaj değil yol tutuşu lazım :a::D
İşte diyorum ya yanlış adamda(yani aslında doğru ama kullanım açısından diyorum), adamına göre değerlendirmemek lazım meyveyi. Wb'in Gura Gura'sı ve Teach'in Gura Gura'sı arasında fark var.

Ope ope bu kadar üstün görülürken Hobi hobi meyvesi atlanmış ilginç.

Bütün oylar opeye gitmiş ama biz Law + Sugar kombosu desek burun kıvırırsınız. :/
Forum yine ikiyüzlülüğünü göstermiş.
Ankette yok ki meyve, neyini tartışalım? Buraya konsa idi, eminim baya üstünde durulurdu. Fuji'nin meyvesi bile listede yok.

O zaman Luffy > Wb = Luffy KK seviyesi....

İşte diyorum ya yanlış adamda(yani aslında doğru ama kullanım açısından diyorum), adamına göre değerlendirmemek lazım meyveyi. Wb'in Gura Gura'sı ve Teach'in Gura Gura'sı arasında fark var.

Ankette yok ki meyve, neyini tartışalım? Buraya konsa idi, eminim baya üstünde durulurdu. Fuji'nin meyvesi bile listede yok.

O zaman Luffy > Wb = Luffy KK seviyesi....
Fuji'nin meyve nerede denmiş ama ondan hiç bahseden görmedim.

Olacak zaten luffy o meyveyle kk.G12 açtığında geriye hükümetten inşaat molozları kalacak. :D

En iyi 2. paramecia olacak kadar iyi değil. Seride en çok dezavantaja sahip meyveyken ve kimse bu dezavantajları inkar edemiyorken ope ope no mi'yi savunmanın bir manası yok. Var mı ?

Law kar tanelerinin bile yerini değiştiriyor. Eee kardeşim ? Dressrosa'da ne oldu o kar tanelerine ? Eridi mi :)

Bize artistik patinaj değil yol tutuşu lazım :a::D
Senin fikrinin tam tersinin savunanların da hiç mantığı yok zaten. Hep senin fikrin mantıklı. :)

Magellan Law Jozu Sugar Kid Luffy Law Kuma ve Dofun meyveleri 2.lik için kapışır gözükenlerden. Teker teker eleme yapalım şimdi :D.
Şimdi Kidin meyve kılıç ustalarına müthiş avantaj sağlıyor eyvallah. Haki eklenmiş bir bisküvi bile ne kadar sertleşebiliyor Metali siz düşünün. Fakat saldırı gücü aynı hakiye sahip bir insana verilirse büyük ihtimalle Jozunun meyvesi daha işlevsel gözükür. Buradan Kidi eleyelim.
Sugarın ise dokunması lazım diğer kullanıcıya. Buda çok büyük bir dezavantaj. Uzaktan hiç bir alan saldırısı falanda yok. Teketekte mükemmel değil alan olarak ise hiç etkili değil.Sugarda elendi burdan.
Luffynin meyvesi iyi hoş ama sertleştirdiği şey sonuçta kendi vücudu. Jozunun meyvesi ile dayanıklılık olarak kıyaslanamaz. Yine mesela Jozunun meyvesini Garp veya Shanks gibi fiziksel güç ve haki master birisine verirsen Luffynin meyvesinden fazla iş yapar.Luffyde elendi :D
Dofun meyvesi defansif yönden inanılmaz. Teknik açıdanda çok iyi. Alan saldırısıda eyvallah :D Fakat saldırı gücü o kadar kapsamlı değil. Dofuda eliyorum o yüzden. Kuma yine aynı şekilde. Onunda en sağlam saldırısı olan Ursus Shock bile bende bir Magellanın o dev şeytanı etkisi yapmadı.

Magellan Law ve Jozu finale kaldı diyelim :) . Jozunun meyvesi dediğim gibi çok avantajlı fakat yinede ben bu diğer iki meyvenin potansiyeline göre az aktif görüyorum.
Sona kalan iki meyve arasındanda magellanın meyvesini tercih ederim. Adam yenilse bile yanında birini götürebilir. O meyveyi fiziksel güç olarak Dof veya Luffy ayarı birine versen ortalığı darmaduman eder.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık