Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Garip Şeytan Meyveleri

En garip gelen meyveler ?

• Kullanılan toplam oy
    90
Hayalet kızın meyvesi insanın bütün şevkini yaşama sevincini alıyor üstelik seride karşı koyabilecek bir usopp var geri kalan herkesi alabilecek bir meyve korunamıyon edemiyon içinden geçiyo kız herkesin.
Sanırım bir de kuma var. Patilerine işlemiyor olabilir. 473. bölümde perona özel hayaletlerini ve negatif hayaletleri yolluyor, sonraki sayfada hiçbiri yok. Ya kuma peronanın yanına ışınlandı ve peronaya dokununca hayaletleri de onunla birlikte gitti ya da hayaletleri de dokunarak gönderdi, manganın o bölümünden tam emin olamadım, her iki tarafa da çekilebilir.

Kinemon'un anlamsız meyvesi üstüne, başkasını tanımıyorum. Böyle bir meyve ne amaçla var. Sonra sihir derler tabii.

En garibi Kelly Funk kesinlikle. Tek başına asla işe yaramayan olmasa da olur dediğimiz bir meyveye sahip.

Sanırım bir de kuma var. Patilerine işlemiyor olabilir. 473. bölümde perona özel hayaletlerini ve negatif hayaletleri yolluyor, sonraki sayfada hiçbiri yok. Ya kuma peronanın yanına ışınlandı ve peronaya dokununca hayaletleri de onunla birlikte gitti ya da hayaletleri de dokunarak gönderdi, manganın o bölümünden tam emin olamadım, her iki tarafa da çekilebilir.
Kuma sadece fiziksel atakları geri döndürbiliyor bu konuda meyve gücüyle hiçbişi yapamaz hayaletlere,orda hızlıca yanına gidip peronayı ışınlıyor daha hayaletler kendine ulaşamadan.
Tabi duyguları olmayan br cyborgta o hayaletler işe yarar mı orası farklı bi konu,ne kadar insani yanı var,franky gibi olsa anında etlilenirdi ama adamda hiç duygu kırıntısı göremedik.

Kuma sadece fiziksel atakları geri döndürbiliyor bu konuda meyve gücüyle hiçbişi yapamaz hayaletlere,orda hızlıca yanına gidip peronayı ışınlıyor daha hayaletler kendine ulaşamadan.
Sadece fiziksel atakları geri döndürebildiği kesin mi? Yani sabo hiken atsa uzaktan bu darbeyi alır mı mesela, veya kizarunun ışını patilerini deler mi? Meyve gücüyle hayaletlere karşı hiçbirşey yapamayacağına dair mangada herhangi bir bilgi geçti mi, ben mi kaçırmışım?

Ayrıca yukarıdaki yorumumda da belirttiğim gibi o sayfalarda netlik yok tamamen kendi yorumlarımıza kalıyor orası. Sen yanına ışınlandı hayaletler kendisine ulaşmadan demişsin. Olabilir imkan dahilindedir, hatta bu ihtimalden yukarıdaki yorumumda ben de bahsettim ama öyle olduğu kesin değil benim dediğim gibi de olabilir. Yani hayaletleri geri çeviremediğine dair net birşey yok.

Rosi, Calm Calm fruit de tuhaf. Orda neye yarar. Gerçekte güzel yarar ama. Milletin ceneyi duymassin. Kafa dinlemeye birebir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık