Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Garip Şeytan Meyveleri

En garip gelen meyveler ?

• Kullanılan toplam oy
    90
Kelly funk ve tomago dedim.Oda sarhoşken aklına gelmiştir bu iki meyve zira ayık kafa ile düşünülemez bu iki meyve çok absürt :D

Wano bir yarılansın da belki orada tuhaf zoanlar çıkabilir. :D
Zoan tuhaf çıkmaz yaw. Hayvan sonuçta. Onun absürd tarafı yok. Queen'e scorpion yedirsin. 6 headliner birine de kılıç diş yedirsin. Zoan tek absürd tarafı deniz canlısı olması olur. Balık adamlar varken.

Çıkabilir yahu? Atıyorum dinazordur ya da ejderha ama garip yetenekleri olur yani .. :D
Pek kafamda canlanmadi ama öyle diyorsan öyledir.

Devon, Zoan + kendini değişim
Marco, zoan + ateş + hashirama cell
Kaido zoan + agzinnan bisiler atmak.

Büyük oran 2. 3. özellik sadece mistiklere verildi. :bilmem: Dahası düz hayvandır

Sadece fiziksel atakları geri döndürebildiği kesin mi? Yani sabo hiken atsa uzaktan bu darbeyi alır mı mesela, veya kizarunun ışını patilerini deler mi? Meyve gücüyle hayaletlere karşı hiçbirşey yapamayacağına dair mangada herhangi bir bilgi geçti mi, ben mi kaçırmışım?

Ayrıca yukarıdaki yorumumda da belirttiğim gibi o sayfalarda netlik yok tamamen kendi yorumlarımıza kalıyor orası. Sen yanına ışınlandı hayaletler kendisine ulaşmadan demişsin. Olabilir imkan dahilindedir, hatta bu ihtimalden yukarıdaki yorumumda ben de bahsettim ama öyle olduğu kesin değil benim dediğim gibi de olabilir. Yani hayaletleri geri çeviremediğine dair net birşey yok.
Hiken kizarunun lazeri fiziksel olarak maddi olarak olan şeyler ama hayalet öyle değil ki duvarların içinden filan geçiyor,brook'un ruh formu gibi bişey dokunulması da imkansız yani sen hiç hayalete dokunabilen bişey gördün mü herheangi bi yerde evrende.
Adam pıt diye animede bi anda bitti kızın yanında tayfayada aynını yaptı kendinide ışınlanıyo hemde çok seri bir şekilde dokundumu gittin zaten başsız kalan hayaletlerde yokoldu yada iradesiz kaldı dağıldı.
Benim yorumum da böyle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık