Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkili Fedakarlık

Serideki en büyük fedakarlık?

• Luffy Ace'i kurtarmak için atlattığı badireler

• Ace'in Luffy için Akainu'nun yumruğuna atlaması

• Bon-chan'ın İmpel Down'da Luffy için yaptığı fedakarlıklar

• Rosinante'nin Law için yaptığı fedakarlıklar

• Zoro'nun tayfa için Luffy'nin acılarını alması

• Jaguar D. Saul'un Robin'i kurtarmak için ölmesi.

• Zeff'in tüm yemeğini Sanji'ye vermesi ve kendi bacağını yemesi.

• Nami'nin tüm köyü kurtarmak için Arlong korsanlarına katılması.

• Shanks kolu pahasına Luffy'i deniz kralından kurtarması.

• G5 askerlerinin Tashigi için kendini feda etmeleri.

• Tom'un Franky hapse gitmesin diye kendisinin gitmesi.

• Chopper'ın amiudakeyi bulmak için atlattığı badireler.

• Tüm WB güçlerinin Ace'i kurtarmak için Denizcilere savaş açması ve Oyaji'nin tüm tayfa üyelerini kur

• Hancock'un Luffy için teklifi kabul etmesi İmpel Down'a sızdırması MF'de arkasını kollaması.

• Portagas D. Rouge'un Ace'i uzuun süre karnında taşıması.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Şimdi ayrım yapılabilir gibi geliyor. Burda ki çoğu fedekarlığı adamlar nakamaları için kardeşleri için yaptı. Ama Bon reyizin olayı çok ayrı. Adam öyle bir fedekarlık yapıyor ki bundan Mr.3( Mum adam) hatta Buggy gibi biri bile baya etkileniyor. Harbiden çok etkileyiciydi o sahneler.

Bana göre başkası için yaşamak ölmekten daha büyük bir fedakarlık. Seride bir çok kişi başkası için öldü; fakat buradaki şıklarda diğerleri için yaşayan tek kişi Nami. Sırf köyündekiler yaşasın diye ömrünün sekiz yılını Arlong'a verdi Nami.

Hiçbir sebebi yokken küçük bir çocuğun ölmemesi için uğraşan ve neredeyse onun için ölen Rosinante, ve sadece köyündeki insanlar için yaşayan Nami.

Ve elbette ki arkadaşı için ölmeyi hiç düşünmeden gaza gelen Zoro, Sanji, Shanks ve niceleri.

zeff, rosinante, bon clay bu 3 ü efsane bence. diğerlerine göre bir kaç adım önde bana göre...
Ağlatan fedakarlıklardı benim için :((

Çoğunun ki sayılmaz, derin bağları vardı. Herkesin kaçmak için yarıştığı yerden gitmeyen, tanımadığı insanlar için kendini feda eden bir Bon chan farklı yerde.

Nami'nin yaptığı şeyler 5 para etmez.

Burda ki çoğu isim büyük fedekarlıklar yaptı. Ama herkese hitap eden daha çok kanına dokunanlar vardır. Kişiden kişiye göre değişir. Ama Bon chan ile Luffy ID'de ki olay tam bir dramdır. Bu adam Luffy'nin ölüm döşeğinde amansız bir mücadele verdiği sırada bile onu yalnız bırakmamıştır. Ses telleri yırtılıp ağzından kan gelene kadar hatta buna aldırmayıp Luffy iyileşene kadar onun için ...:S Dilim varmıyor.

Bon Chan adamdır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık