Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkileyici Okçu

En Etkileyici Okçu

• Kullanılan toplam oy
    63
Adam tek başına Mumak almış diyorum, sen bana "Ok sektiriyor" diyorsun.

[YOUTUBE]132WIdxvgdo[/YOUTUBE]
Üstüne çıkıp ensesine çıkmış abi, pek etkileyici durmuyor, ben de esas hikayeden mistik bir canavar falan bekliyordum mumak deyince. :D

@Knocking Master

2. gifteki sahne, tam anlamıyla mükemmel. İnsan kendini okun yerine koyup uçuyor bildiğin. :D Daha epik olsun diye son filmden aldım gifleri, yoksa Kevın amcanın oynadığı filmde Gwyn'deki gibi sahneler de var.

Üstüne çıkıp ensesine çıkmış abi, pek etkileyici durmuyor, ben de esas hikayeden mistik bir canavar falan bekliyordum mumak deyince. :D
Üstünde adamlar da var yalnız onun. Listende aynı şeyi yapabilecek kimse yok. Çünkü hiçbiri Legolas kadar hafif değil. Adam o 150 boyundaki Hobbitler'den bile hafif.

Üstünde adamlar da var yalnız onun. Listende aynı şeyi yapabilecek kimse yok. Çünkü hiçbiri Legolas kadar hafif değil. Adam o 150 boyundaki Hobbitler'den bile hafif.
Rambo, o mamutu üstündekilerle birlikte patlatır be abi yapma. :D Hawkeye keza aynı, adamda her türlü patlayıcı materyal var. Battal Gazi desen Legolas gibi tırmanmaya çalışmaz, doğrudan Mamutun üstüne zıplar, adamdaki zıplayış normal değil malum, yerden surlara zıplıyor. :D

Rambo, o mamutu üstündekilerle birlikte patlatır be abi yapma. :D Hawkeye keza aynı, adamda her türlü patlayıcı materyal var. Battal Gazi desen Legolas gibi tırmanmaya çalışmaz, doğrudan Mamutun üstüne zıplar, adamdaki zıplayış normal değil malum, yerden surlara zıplıyor. :D
Teknolojik imkanları işin içine katma. Legolas patlayıcı mı kullanıyor? Hayır, normal bir ok ve yay. Mumak dediğin aşağıdan vurulup ölseydi, ölümsüzler ordusuna ihtiyaç olmazdı. Ayrıca Legolas'ın öldürdüğü binicisi olan bir Mumak'tı, vahşi doğada gezeninden değil. Üstündeki adamlar bir yana, Mumak'tan gelen saldırıları da savuşturuyor.

Flasın okçulukla alakası yok tabiki.Güç olarak absürd bir karakter olduğundan onu örnek gösterdim.O seviyede absürd bir okçu olmadığı için listede,theseus biraz ilgimi çekti gerçi.

gok408

5-6 ok birden atan başka oku yok yok işi espiriside iyi bu yüzden battal gazi :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık