Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkileyici Okçu

En Etkileyici Okçu

• Kullanılan toplam oy
    63
Legolasla kapışabilecek kişi ancak bir süper kahraman olabilir Flash falan.Yoksa ancak bir elfle karşılaştırılır okçuluğu
Flash? Legolas'tan çok daha seri ve isabetli okçular var ankette. Clint Barton, nam-ı diğer Hawkeye; Oliver Queen, nam-ı diğer Green Arrow gibi. Birisi Marvel, diğeri DC süperkahramanı. Harada keza öyle, Wolwerine filminden bir cold sniper. Battal Gazi için hazırladığım 2. gif ise aslında baya baya uzundu, epey kırpmak zorunda kaldım. Yoksa varilin içinde dönme sahnesi ve o halde iken adam vurma sahnesi çok daha uzundu. Sonra Mathayus, ankettekilerin içindeki en güçlü okçu. İlk gifte 3 tane ok sıkıyor üç ayrı adamı üç ayrı yere fırlatıyor.

@reiper; şu anketlere harcadığın zamanın dörtte birini Hokuto no Ken düzenlmesine ayıraydın iyiydi.Hangi anketi yaparsan yap yaranamıyorsun.
Tüm gifleri izledim, Battal Gazi çekildiği zaman teknoloji daha gelişmiş olsaydı çok daha uçuk hareketler yapardı.Gerçi kör gözle saç telini koparmışlığı var, daha ne kadar abartabilirler bilemiyorum.

@reiper; şu anketlere harcadığın zamanın dörtte birini Hokuto no Ken düzenlmesine ayıraydın iyiydi.Hangi anketi yaparsan yap yaranamıyorsun.
Tüm gifleri izledim, Battal Gazi çekildiği zaman teknoloji daha gelişmiş olsaydı çok daha uçuk hareketler yapardı.Gerçi kör gözle saç telini koparmışlığı var, daha ne kadar abartabilirler bilemiyorum.
Eğer haftasonu çalışmıyorsam 1 günümü edite ayırıyorum. Misal geçen haftasonu 1 bölüm HnK editledim, hazır. Sen Toriko'yu vereceğin zaman veririz. Ancak genelde haftasonları bir gün çalıştığım için diğer günüm anket araştırmaya gidiyor. O yüzden HnK bekliyor biraz. :(

Cüneyt Abimizin şöyle gösterileri de var. Onları da konuya ekleyelim hemen.
Kendisine saplanmış okları eliyle fırlatıp adamı kevgire çeviriyor.
[video=youtube;w9vhBiM2f5w]https://www.youtube.com/watch?v=w9vhBiM2f5w[/video]
Kör iken saç telini vuruyor.
[video=youtube;SkTVmJfllMs]https://www.youtube.com/watch?v=SkTVmJfllMs[/video]

1 - 4 - 11 güzel bence Battal dışında. :D Zamanında o sahneleri güzel çekmişler aslında şunları görünce o kadar abartı gelmiyor gözüme.En abartı kısmı 4 ok birden ayrı hedeflere atması.

Güzel bir anket olmuş bunun manga versiyonu gelecekti o ne oldu ?

Battal Gazi miydi bilmiyorum ama Cüneyt Arkın'ın gözleri kapalıyken etrafındaki yılanlar vurmuşluğu da vardır hani. K. Haki'nin temelleri :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık