Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Çok Utandığınız Anınız

Boyle Konular Forumda Olmali mi ?

• Evet, hem egleniyoruz , guluyoruz.

Kullanılan: 136 79.5%
  • Hayir, Ne Gerek var

Kullanılan: 35 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    171
Hani para koparma amaçlı televizyon programları olur. Adam soru sorar, sen de cevap vermek için ararsın ama ne kadar ararsan ara nafile. Kontorlerin gitmiştir, cevap veremediğinle de kalmışsındır. Birinci sınıfta iken, bu tarz bir soruyu bilip; paraya para dememe vaadi ile ninecağızıma programı üç kere aratmıştım. Kadının tüm kontörleri gitmişti. O zaman gram utanmamıştım tabi. Bu sadece başarısız bir ticaret girişimiydi. Lakin şu an düşününce çok utanıyorum. :(

Hani para koparma amaçlı televizyon programları olur. Adam soru sorar, sen de cevap vermek için ararsın ama ne kadar ararsan ara nafile. Kontorlerin gitmiştir, cevap veremediğinle de kalmışsındır. Birinci sınıfta iken, bu tarz bir soruyu bilip; paraya para dememe vaadi ile ninecağızıma programı üç kere aratmıştım. Kadının tüm kontörleri gitmişti. O zaman gram utanmamıştım tabi. Bu sadece başarısız bir ticaret girişimiydi. Lakin şu an düşününce çok utanıyorum. :(
Masum. :(

Baya küçükken, bir gece baya ateşim çıkmıştı. Benim de küçükken ateşim çıkınca gördüğüm halüsinasyonlar meşhurdur. Hayal alemimde çiçekleri işeyerek suluyordum. (Neden bilmiyorum. :D) Meğerse yatağımın üzerinde ayağa kalkıp başucumda bekleyen babamın üzerine yapmışım. xd
Yemek az daha boğazımda kalıyordu :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık