Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Çok Utandığınız Anınız

Boyle Konular Forumda Olmali mi ?

• Evet, hem egleniyoruz , guluyoruz.

Kullanılan: 136 79.5%
  • Hayir, Ne Gerek var

Kullanılan: 35 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    171
Birisi eğer başından geçen en utandığı anını burda anlatabiliyorsa onu medeni cesaretinden dolayı tebrik etmek lazım.Ben yapamam şahsen günlüğüme yazarım yeter :utaniyorum:

En utandığım değil ama yazmak istedim.

7,8 yaşlarındaydım. Slip mayomu giymiş, denizin haşin dalgalarıyla boğuşuyordum; kıyıda. O sırada asyalı bir anne ile kızını gördüm. Kız benim yaşlarımdaydı, ülkenin turizmine katkısı olsun diye dizimden yukarısını sudan çıkardım ve onu etkilemek için vücut geliştirme yarışlarında yarışmacıların yaptığı gibi kaslarımı göstermeye koyuldum. Bana bakıp güldüler güldüler güldüler... ta ki abim arkadan sessizce gelip mayomu indirene kadar. Çünkü o vakit gülmeyi bırakıp kahkaha attılar atılar attılar...

Bunu birkaç ay önce genel sohbete yazmıştım, silindiği için buraya yazayım.

10-11 yaşlarındaydım. Ben B şubesinde öğrenciydim. Beden dersimiz A şubesiyle aynı güne denk geldiği için öğretmenler koşu yarışı yapmamızı istediler. Yoklama listesine göre dizildik ve benim hizama Ahmet adında bir çocuk düştü. Sinir olurdum, çünkü benim hoşlandığım kızdan hoşlandığını duymuştum. Hadsiz.
Neyse ben ısınıyorum, buna tur bindireceğime inanıp, göz ucuyla tartıyorum falan. Sonra Yavuz geldi, sınıfın en hızlı çocuğu buydu. Arkasından atlı kovalar gibi koşuyordu. İşte bu geldi; önce Ahmet'e baktı sonra bana, dedi, "sen Ahmet'le mi yarışcan" evet dedim. 'Koş, hiç durma' gibi şeyler söyledi. Kafama o an dank etti. Bu Ahmet ne kadar hızlı olabilirdi ki?
Kendimden biraz bahsedeyim. Ortalamanın biraz yukarısında hıza sahibim esas iyi olduğum alan çeviklik. Yakalamaçta genellikle sona kalan olurdum, Yavuz benden önce yakalanırdı. Düşün artık!
Velhasılıkelam kendime güvenmeyi sürdürdüm.
Yarış başladı. Önümüzdeki sıra giderek azalıyordu. Sonra bize geldi. Benim arkadaş bana elini verdi ve çıktım, bir iki saniye sonra o çıktı. Arkamdaydı yanımda bitiverdi gözümü kırptım önümdeydi. Bu ne hızdı yarabbim. Ahmet demirlere değdiğinde ben yolun yarısındaydım, ben demirlere değdiğimde o arkadaşına el vermek üzereydi.
Sonuç: Kaybettik. Farkla. Ne yapıyım suç bende mi?

Düşündüm , düşündüm tamam utandığım anlar var ama öyle yerin dibine geçtiğim bi anım yok dilerim olmaz da.

Öte yandan başkası yerine utandığım çok anım vardır.

Örnek vermek gerekirse 1. sınıftaydım daha ilk dönem okulun giriş katı kocaman koridor aralarda da kolonlar vardı biz de o kolonları direk yapıp maç oynuyoduk. Bir an koruduğum kaleye çocugun teki geldi sırtını direğe yasladı sürtündü sürtündü gitti sonra bi koku bastırdı döndüm bi baktım...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık