Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Büyük Pişmanlığınız

Buna neden pişmansın ki ?
Üniversite için şehir dışında okuyacağım her gece sevişeceğim on numara ortam olacak her şey süper olacak algısı oluyor genelde küçükken . Aile evinde okuyunca ister istemez daha farklı mı olurdu diye düşünüyor insan . Başka yerde okuyup mutsuz olanlar da çok var tabii ama deneyimlemeyince daha iyi olurmus gibi geliyor .

Üniversite için şehir dışında okuyacağım her gece sevişeceğim on numara ortam olacak her şey süper olacak algısı oluyor genelde küçükken . Aile evinde okuyunca ister istemez daha farklı mı olurdu diye düşünüyor insan . Başka yerde okuyup mutsuz olanlar da çok var tabii ama deneyimlemeyince daha iyi olurmus gibi geliyor .
Evet uzun uzun yazmaya üşenmiştim. Harfi harfine katıliyorum. Tam da bu yüzden.

Benden kaynaklı bir hata değildi belki. Çünkü o zamanda ne elimin altında internet vardı, ne de yönlendiren biri vardı. O yüzden bunun için pişmanlıktan çok, içimde kalan bir şey diyebilirim. Çoğumuz da bunu düşünmüşüzdür muhtemelen:

Keşke bana dil öğretecek, belli bir vizyon katacak, kaliteli arkadaş çevresi verebilecek bir lisede okumuş olsaydım. Sözde puanı yüksek, ama özde rezalet bir yerde okudum. Şu an geriye bakınca, hayatımın belki de en güzel dört senesini çöpe attığımı görüyorum.

Son düzenleme:
Erken yaşta intihar etmemek.

Şaka bir yana Almanca ve Japonca öğreniyordum, orta düzey Photoshop ve başlangıç seviyesi 3D modelleme öğrenmiştim, 6 sene oldu. Bunlara devam etmediğim için pişmanım.

Ayrıca bebekliğimden beri resim çizerken ortaokulda bir anda bıraktım, yeteneğin yerini paslanmış bilekler aldı.

Akademik anlamda da 10. sınıfta yazdığım TÜBİTAK projesine yeteri kadar çalışmadığım için pişmanım, uluslararası sunabileceğim bir projeyken tembellik, stres ve çekingenliğim yüzünden bölge ikinciliğiyle kaldı. Şu anki pişmanlığım da üniversite sınavına çalışmamak, 1 senem var hâlâ ama 3 senenin yokluğu üstümde yük ve bunu kaldırmak yerine yatıp internette sörf yapmak daha cazip geliyor hep.

Kısacası ADHD hayatımı bitirdi.

Nispet yapar gibi olmasın ama gerçekten verdiğim en doğru karar diyebilirim gurbette okumak için, özellikle de aileniz biraz muhafazakarsa...
Sadece kız ortamı ya da rahatlıktan da değil hayatı biraz daha iyi öğreniyorsun. Yalnızsın, paranı idare etme vs derken güzel tecrübe oluyor ama çok kalamadım orada pandemi yüzünden xd Bilmiş bilmiş konuşuyorum ama henüz sadece 1 yıllık tecrübem var orada .d

Kişiden kişiye degisebilir.
Evet, o yüzden kendi adıma konuştum.
Sadece kız ortamı ya da rahatlıktan da değil hayatı biraz daha iyi öğreniyorsun. Yalnızsın, paranı idare etme vs derken güzel tecrübe oluyor ama çok kalamadım orada pandemi yüzünden xd Bilmiş bilmiş konuşuyorum ama henüz sadece 1 yıllık tecrübem var orada .d
ahahah benim de pandemi ile bölündü ama şehir dışında kendi başına yaşamak çok şey de kattı. İyi ki şehir dışında okuyorum diyorum .d çok menunum verdiğim karardan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık