Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük Haddini Bilmezlik

En hadsiz kim?

• Kullanılan toplam oy
    137
Ace mallığından falan dalmadı.
1-Ace ölümü umursayan bir karakter değil
2-Ace sevdiklerine laf söylettiren bir karakter değil
3-Ace'in Akainu'ya dalmasının onu yenmek amacında olduğunu gösteren hiçbir şey yok.
Karakterin yapısını inatla görmezden gelip son derece yüzeysel değerlendiriyorsun olayı. Böyle değerlendirirsek Luffy'nin amirallere dalması da son derece hadsizlik.
Niye dalmış çok merak ettim :(

Dof sen kimsin Amirale kafa tutuyorsun. Canavarların iplerini tutuyordum diyor. Bunu Kaido'ya anlatsana delikanlı :D Anlat da New World'ün sonuna güzelce bir yolculuk yap. Tsuru'nun da dediği gibi zavallıca sözler :a:

Niye dalmış çok merak ettim :(
Arkadaş, bu çocuğun bu yapıda olduğunu 324343 bölümde anlayamadıysanız ben napayım. Adam diyor ki yıllarca yaşasam önemli değil, bir gün yaşayayım yeter. Bazen tepem atıyor ve böyle durumlarda kaçarsam önemli bir şeyimi kaybedecekmişim gibi hissediyorum, bunlar Ace'in sözleri. Ace'in Akainu'ya dalmasının nedeni babasının onurunu korumaktı, başka bir şey değil. Tıpkı Teach'e dalmasının nedeni olarak Thatch'in intikamını alması gibi. Adamın yenmek/yenilmek, ölmek/sağ çıkmak umrunda değil. Bu amaçla saldırmıyor. En azından bu iki durum için bu böyle.

1-Novaların hepsinin Kaido'yla savaştıklarını bilmiyoruz. Böyle bir veri yok.
2-Luffy de bu ark BM'a rezil oldu ama Kaido indirecek diyoruz.
3-Kid takımının Shanks'e dalacakları zaman son kadrosu ne olurdu bilmiyoruz. Law&Luffy'e Kaido indirir deyip, Kid'lere hadsizlik demekte biraz şey hani.
1-3 Gökten kafa üstü atlamış tek başına duran bir Yonkou var, sözde siz koca bir yonko tayfasını indireceksiniz lakin tek bir adamı indiremiyorsunuz. Yanlarında kimi götürecekler fazladan Roger'ı mı? Novaların daldığına dair bir veri yok denmiş, indirebilecek olsalar mal mal izlerler mi? Hadi indirsinler madem Shanks'ı tümden indirecekler, bulmuşlar cillop gibi Yonko'nun birini, ne 3 komutanı var yanında ne de Shogun. Yemez.
2- Luffy ittifakı toplayıp BigMom'a yürümedi, yanında Neko,İnu,Marco,Law,Zoro olsaydı farklı olurdu. Bizimkilerin ittifakı bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık