Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Adi Adam

• Konbuyu başlatan owen587
  • Başlangıç tarihi

En Adi Adam

• Kullanılan toplam oy
    209
en adi...oylamadaki ilk üçe bakalım;

3. sıra akainu: daha koramiralken,elinde kanıt olmamasına rağmen...belki bir oharalı arkeolog kacmıstır diye bir gemi dolusu sivili katletmiştir.hadi adayı yoketmelerini anladım emir kulusunuz sorgulamadınız,saulun t...s...k larını yiyin.ama akainunun yaptıgı tam anlamıyla insan yasamına deger vermemektir.

ayrıca savastan kacan korkmus bir askeri gözünü kırpmadan öldürmüştür.gücüne ragmen direk dövüsmek yerine aceten üstünken,luffye hamle yapmıs,acei kıskırtmak için bel altı vurmus,wbye karsı öz evladını,yalanla gercegi harmanlayıp kıskırtmıstır.

2. sıra teach: nakama adı altında nakamadır.bir gemide bulunan tayfa üyeleri arkadas hatta kardestir.heleki wb tümen komutanları onlarca yıllık bir gecmişe sahipler ace hariç.buna ragmen teach sırf bir meyveyi arzuluyor diye arkadasını arkasından bıcaklamıs ve öldürmüştür.

acei yakalaması bence normal,çünkü savastan kacınmaya calıstı,caresi kalmayıncada yendi teslim etti,hatta gercekten öldürmedi bile.ama wbye yaptıgı... adilikte sınır tanımadıgının göstergesidir.karsısına cıkıp gücün işe yaramaz,sana saygı duyuyordum ama artık yaslandın,sonrada dayak yiyince ben senin evladınım kıyma bana,ben ettim sen etme,b...nu yiyem dedi.baktıki ölecek yarı ölmüş adama,baba dedigi adama eski kaptanına, yeni topladıgı kamillerle toplu halde daldı.kardes ve baba katili benim gözümde akainudan daha adidir.en azından akainu kardesim,arkadasım dedigi aokijiyi bagıslamıstır.

1. sıra goroseiler: adilik kelimesi ile kutsal ejderlik kelimesi one piecete aynı sey.insan yasamına deger vermeme,tanrı egosu,hıyanet,canlarını sıkan herseyi yok etmek isteme,hiç bir canlı formuna saygı göstermeme,bencillik,kibir,üçkagıt,dalavere,yolsuzluk,ayakakbı kutusu,iftira,yalancılık...

ne ararsanız var.:ehe:

o yüzden oylama dogru gibi geldi bana ;)

Roronoa Zoro

@Reiper
Bu bi' kavas olduğu gerçeğini değiştirmiyor diye Enel için demiştim de, Kutsal Ejderler'e dediğimi de say.
Bu söylediklerin de kavas oldukları gerçeğini değiştirmiyor :D

Roronoa Zoro

Tavşan dağa saydırmış, dağın haberi yok. :(
Dağın da tavşanın da Monaco, bir gün ölmeyecek miyiz derim. :D
Bundan kastım kendi fikirlerimizin tesirinde yaşayan insanlarız, kendi fikrin ve zikrinden önemlisi gerçekliktir, istiyorsa toplum seni izole etsin.
Ben ne diyorum la?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık