Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Abartılan Manga Karakteri

En Çok Abartılan Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    94
Konudan bağımsız ama Luffy zaten iyi biri değil ki, iyi biri olmayı da çok tınladığını sanmıyorum, işine geleni yapıyor, karakterin içine sıçmadan önce de en büyük ideali istediğini yapabilecek kadar özgür olmaktı, Luffy için kendi ne istediği önemli, dibine kadar bencil bir karakter, bu kadar bencil adam iyi olamaz zaten mantıken.
En iyi ve en yakışıklı ana karakter değil miydi Luffy? 🙈 Bu arada bence de çok iyi biri değil. Doflamingo buna et verecek diye ne iyi adam diyordu, Rebecca'dan önce Doflamingo yemek verse onu tutardı. Dadan'ın pragmacı eğitminin etkisi var gibi bunda.

En iyi ve en yakışıklı ana karakter değil miydi Luffy? 🙈 Bu arada bence de çok iyi biri değil. Doflamingo buna et verecek diye ne iyi adam diyordu, Rebecca'dan önce Doflamingo yemek verse onu tutardı. Dadan'ın pragmacı eğitminin etkisi var gibi bunda.
Hiçbir zaman öyle portre edilmedi zaten, her zaman kendi isteklerinin peşinde koşan biriydi, karakterinin içine sıçılmadan önce benim de onda sevdiğim noktalardan biri buydu, Dadan'ın etkisini bilemiyorum da Monkey D. ailesi de öyle duruyor, Garp da Dragon da kendi isteklerinin peşinde koşan karakterler gibi duruyor, Garp'ın denizci olmasının çelişkisi de burada , emir komuta zinciri için zaten kendi doğası da buna aykırı, Dragon da direkt devrimci.

Bana göre seri ''2 tarafta haklıydı'' kısmında, dengeyi sağlayamadığı için bozuldu.
Seriyi seyircinin anlamasını zorlaştıracak şekilde karmaşıklaştırmaları da cabası. (Evangelion ya da Akira gibi seri böyle başlamadığı sürece, işler kötüye gidiyor.)
Ayrıca bir süre sonra tema da zora giriyor. ''Özgürlük'' kavramı önemsizleşiyor; yazar tercihi de olsa, ''Özgürlük'' daha sağlam bir tema gibi.
Armin de seri içinde insan olduğunu hissettiren nadir karakterlerden; bu yüzden nefret listeme dahil değil.

Saydığım isimleri, Levi'nin neyinin sevildiğini anlayamadığım için saydım.
Zeka, karizma, liderlik, karakterin gerçekçi olması, kötü geçmiş, gri bir karakter olması.... Onu diğer karakterlerden ayıran; boyu ve yazar torpilli olması değil mi?
Şu özellikleri çıktığı andan itibaren verdiği için sevildi zaten , ana karakterden daha çok sevilen nadir manga karakterinden biridir. Yani karakter abartı değil, hep öyleydi. Attack On Titan da zaten kimse Eren fanı değildir. ( ana karakter olduğu için diyorum ) Seyir zevki yüksek bir karakter bana göre o yüzden abartı kısmına girmiyor bence çünkü karakter hiç bir zaman değişmedi ya da fanları da abartıp Leviden soğutmadı. Bir de seslendiren adam da çok önemli faktördü :D
Armin oksijen israfı bir karakterdi yahu. İlk kez @Wataame Daisuki haklı.
Yahu cidden yazıklar sana hshsshsh

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık