Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Abartılan Manga Karakteri

En Çok Abartılan Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    94
Armin mi sen neler diyorsun ? Bu Arminin ağlamalarından ve Eren aşkından koca seri ne hala geldi. Mikasa kısmına bir soru işareti koyarım. Akraba gibi bir şeydi zaten bunlar ama o konuda bir açıklama gelmedi. Bunların hiç biri Levinin dengi değildi. Levi her konuda dört dörtlüktü, zaten seri sonlarına doğru mangaka bazı şeyler yaparak Levi yi aradan çıkardı. Aslında abartılan karakter değil. İlk baştan beri böyle yaratılan bir karakter.
Bana göre seri ''2 tarafta haklıydı'' kısmında, dengeyi sağlayamadığı için bozuldu.
Seriyi seyircinin anlamasını zorlaştıracak şekilde karmaşıklaştırmaları da cabası. (Evangelion ya da Akira gibi seri böyle başlamadığı sürece, işler kötüye gidiyor.)
Ayrıca bir süre sonra tema da zora giriyor. ''Özgürlük'' kavramı önemsizleşiyor; yazar tercihi de olsa, ''Özgürlük'' daha sağlam bir tema gibi.
Armin de seri içinde insan olduğunu hissettiren nadir karakterlerden; bu yüzden nefret listeme dahil değil.

Saydığım isimleri, Levi'nin neyinin sevildiğini anlayamadığım için saydım.
Zeka, karizma, liderlik, karakterin gerçekçi olması, kötü geçmiş, gri bir karakter olması.... Onu diğer karakterlerden ayıran; boyu ve yazar torpilli olması değil mi?

Son düzenleme:
Ne hakkında tartışıyorsunuz bilmiyorum ama H*r*z*n yerine köyün başına bizim köyün muhtarını koysalar Konoha'yı istese bile daha kötü yönetemezdi.
Her koyun kendi bacağından asılır politikasını uyguluyormuş. :D
En iyi Hokageler Tsunade ve Kakashi'ydi istifa için ölmeyi beklemediler en azından. :D

Köyü asıl yöneten derin Konoha(Danzo) değil miydi zaten?
Danzo ortalığı karıştırmak dışında bir şey yapmadı, H*r*z*n elini kirletmek istemediği hususlarda göz yumdu. Kör değil bu adam(lafın gelişi), Danzo'nun ne mal olduğunu görüyor. Konoha yetmedi Danzo'ya, gitti, Akatsuki'nin kötü yola düşüşünde bile rol aldı :/

Bana göre seri ''2 tarafta haklıydı'' kısmında, dengeyi sağlayamadığı için bozuldu.
Seriyi seyircinin anlamasını zorlaştıracak şekilde karmaşıklaştırmaları da cabası. (Evangelion ya da Akira gibi seri böyle başlamadığı sürece, işler kötüye gidiyor.)
Ayrıca bir süre sonra tema da zora giriyor. ''Özgürlük'' kavramı önemsizleşiyor; yazar tercihi de olsa, ''Özgürlük'' daha sağlam bir tema gibi.
Armin de seri içinde insan olduğunu hissettiren nadir karakterlerden; bu yüzden nefret listeme dahil değil.

Saydığım isimleri, Levi'nin neyinin sevildiğini anlayamadığım için saydım.
Zeka, karizma, liderlik, karakterin gerçekçi olması, kötü geçmiş, gri bir karakter olması.... Onu diğer karakterlerden ayıran; boyu ve yazar torpilli olması değil mi?

Armin oksijen israfı bir karakterdi yahu. İlk kez @Wataame Daisuki haklı.

Hapishanedeki adamların neden orada olduğundan haberi yok demek. İyi insanlar diye düşünmüş olabilir mi? :D Orochimaru da daha fazla çocuk ölmesin diye deney yapıyordu aslında, eylemi kötü ama sonucu belki de iyi olacaktı. Kötü der misin şimdi?
Konudan bağımsız ama Luffy zaten iyi biri değil ki, iyi biri olmayı da çok tınladığını sanmıyorum, işine geleni yapıyor, karakterin içine sıçmadan önce de en büyük ideali istediğini yapabilecek kadar özgür olmaktı, Luffy için kendi ne istediği önemli, dibine kadar bencil bir karakter, bu kadar bencil adam iyi olamaz zaten mantıken.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık