Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] ELDEN RING (2022)

Oyuna başlarken hangi sınıfı seçeceksiniz?

• Kullanılan toplam oy
    84
En temizi çift dagger arcane (great knife + reduvia) gidip hızlıca kıvama gelmek. Her haltı tekrardan yapamam. Sonradan faith lightninge geçerim. Dlc hazırlığına başlayalım bakalım

Oyunda denemediğim şey kalmadı hepsini de statları neredeyse fulleyip denedim. Ay büyüsü kolpa bir şey. Pve'de beklediğin hasarı çıkartmaz pvpde millete denk gelmez. İki hevesini al sonra statları resetleyip faith'e geçersin.
Valla int 70 isteyince bir beklentiye girdim. Kullanmak istiyorum. Büyücü bana zaten pek keyif vermedi sınıf olarak. Intelligence büyülerinden olabilir belki. Büyü oku at. Büyü kılıcı savur. Mor taş at. Bıncık bıncık şeyler at. Bıçak at falan. Ne bileyim oynanışta heyecan yaratmadı bu büyüleri kullanması. Neyse ki Moonveil aldım da arada onu kullanıyorum Int bonusu aldığı için.

Comet azur u denemişsindir en iyi büyü o int abanıp yeterince level atlarsan bazı bossları tekliyor bazısının yarı canını alıyor.Ay büyüsü görüntü olarak ihtişamlı ama Comet azur kadar etkili değil.
Comet Azur'u aldım ama fp az olduğundan çabuk bitiyor kullanımı. Ayrıca kullandığın gibi sabit kalıyorsun. Hantal bosslarda açılışı böyle yaparım direk.

Night Comet kullanıyorum. Tüm fpyi bitip kullandığında Comet Azur ile aynı canı götürüyor. Büyü atışı hızlı değil ama en azından kullanırken sabitlenmiyorsun .Hareket halinde kalabilmek iyi.

Valla int 70 isteyince bir beklentiye girdim. Kullanmak istiyorum. Büyücü bana zaten pek keyif vermedi sınıf olarak. Intelligence büyülerinden olabilir belki. Büyü oku at. Büyü kılıcı savur. Mor taş at. Bıncık bıncık şeyler at. Bıçak at falan. Ne bileyim oynanışta heyecan yaratmadı bu büyüleri kullanması. Neyse ki Moonveil aldım da arada onu kullanıyorum Int bonusu aldığı için.

Comet Azur'u aldım ama fp az olduğundan çabuk bitiyor kullanımı. Ayrıca kullandığın gibi sabit kalıyorsun. Hantal bosslarda açılışı böyle yaparım direk.

Night Comet kullanıyorum. Tüm fpyi bitip kullandığında Comet Azur ile aynı canı götürüyor. Büyü atışı hızlı değil ama en azından kullanırken sabitlenmiyorsun .Hareket halinde kalabilmek iyi.
Kötü büyü değil zaten yaw. Ranni'nin de ay büyüsü var, onu da alabilirsin, daha az int istiyordu o.

Son düzenleme:
Kötü büyü değil zaten yaw. Ranni'nin de ay büyüsü var, onu da alabilirsin, daha az int istiyordu o.
Kötü demedim zaten. Baya güçlü de sıkıcı bir büyü. :D Glinstone Pebble'in çok daha fazla vuranı gibi. Ranni'nin ay büyüsünü bilmiyordum da Rennala'nın ay büyüsüne 2-3 int kaldı. Kafaya o büyüyü taktım.

Bakıyorum tüm int büyülerine de ben biraz cafcaflı gözükenlere taktım. Bıncık bıncık büyüler atmak yerine daha şaşalı büyüler arıyorum. Meteorite of astel mi ne var. Sıradaki hedefim o.

Bugün bir teori gördüm Melina = Miquella diye, ne dersin?
Onu ben de gördüm. Melina ve Miquella herkes oldu zaten. Ahmak ahmak teoriler. Melina=Miquella olması neredeyse imkansız. Melina'nın bedeni yandı, bedensiz bir şekilde dolaşıyor. Miquella ise bedenini ardında bırakmış ve bedeninin yanmadığını biliyoruz.

For my purpose, given to me by my mother inside the Erdtree, long ago.
For the reason that I yet live, burned and bodiless.

Melina'nın sözleri bunlar, amacı Erdtree'nin içinde annesi tarafından verilmiş, yanmasına rağmen bedensiz bir şekilde yaşıyormuş.

You must find kindling.
Only the smoldering flame in the Great Forge of the Giants, on the highest peak in the Lands Between, can burn the Erdtree.
But special kindling is required to reignite the flame.

For the flame to burn the Erdtree, a sacrifice is needed. Of one who envisions the flame. - Finger Reader Enia

Frenzied Flame sonunu seçeceksen kendini yaktırman gerekiyordu, Three Finger tarafından. Kısacası ateşi tezahür edip, kindling olman için kendini yakman ve yaşaman gerekiyor sonunda. Sir Bernahl'ın Maiden'ı kendisini yakıyor, ama sonunda ölüyordu. Melina'nın Kindled Maiden olma nedeni de yanmasına rağmen yaşayabilmesi. Miquella falan olması imkansız yani.

Son düzenleme:
Onu ben de gördüm. Melina ve Miquella herkes oldu zaten. Ahmak ahmak teoriler. Melina=Miquella olması neredeyse imkansız. Melina'nın bedeni yandı, bedensiz bir şekilde dolaşıyor. Miquella ise bedenini ardında bırakmış ve bedeninin yanmadığını biliyoruz.

For my purpose, given to me by my mother inside the Erdtree, long ago.
For the reason that I yet live, burned and bodiless.

Melina'nın sözleri bunlar, amacı Erdtree'nin içinde annesi tarafından verilmiş, yanmasına rağmen bedensiz bir şekilde yaşıyormuş.

You must find kindling.
Only the smoldering flame in the Great Forge of the Giants, on the highest peak in the Lands Between, can burn the Erdtree.
But special kindling is required to reignite the flame.

For the flame to burn the Erdtree, a sacrifice is needed. Of one who envisions the flame. - Finger Reader Enia

Frenzied Flame sonunu seçeceksen kendini yaktırman gerekiyordu, Three Finger tarafından. Kısacası ateşi tezahür edip, kindling olman için kendini yakman ve yaşaman gerekiyor sonunda. Sir Bernahl'ın Maiden'ı kendisini yakıyor, ama sonunda ölüyordu. Melina'nın Kindled Maiden olma nedeni de yanmasına rağmen yaşayabilmesi. Miquella falan olması imkansız yani.
Kimliği yanmasaydı keşke evlendirme dairesine başvuramıyorum kimliksiz :of:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık