Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] ELDEN RING (2022)

Oyuna başlarken hangi sınıfı seçeceksiniz?

• Kullanılan toplam oy
    82
Oyunun adını görünce durduk yere bunalıyorum ya. Ps4'teki çarı pcye aktarma yöntemi olsa keşke ulan her şeyi yaptım her şeyi aldım karakter oyun evreniyle billur geçecek kıvamda. Gidip baştan karakter yaratmak her boku toplamak vs feci yoracak.

Oyunun adını görünce durduk yere bunalıyorum ya. Ps4'teki çarı pcye aktarma yöntemi olsa keşke ulan her şeyi yaptım her şeyi aldım karakter oyun evreniyle billur geçecek kıvamda. Gidip baştan karakter yaratmak her boku toplamak vs feci yoracak.
Yormaz, bu sefer de lore odaklı oynarsın. Hem paslanmışsındır, hem dlc sonrasında Malenia falan kesecek olursan farklı diyaloglar açılabilir.

Bu arada şuna bak bakalım.

Benim kaydı vereyim, elden beasti volcano manorun önüne bağlarsın. :a:

Malenia'nın kardeşi St Trina mı?
Yok St. Trina değildir bu. Boynuzlara bakarsak Crucible dönemiyle bağlantılı bir yaratık bu. Omen kardeşleri hatırla; Mohg ve Morgot. Onlarda da böyle boynuzlar vardı Omen özellikleri taşıdıkları için.

St. Trina ise düz insan bildiğimiz. Miquella ve St. Trina tek varlıkalr ama mevcudiyetleri farklı; Marika ve Radagon durumu gibi.

Yok St. Trina değildir bu. Boynuzlara bakarsak Crucible dönemiyle bağlantılı bir yaratık bu. Omen kardeşleri hatırla; Mohg ve Morgot. Onlarda da böyle boynuzlar vardı Omen özellikleri taşıdıkları için.

St. Trina ise düz insan bildiğimiz. Miquella ve St. Trina tek varlıkalr ama mevcudiyetleri farklı; Marika ve Radagon durumu gibi.
Marika fanart var mı özelden yolla

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 5, Ziyaretçi: 4)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık