Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] ELDEN RING (2022)

Oyuna başlarken hangi sınıfı seçeceksiniz?

• Kullanılan toplam oy
    82
Str-Faith yapacağım ben. Bu da denenebilir ama.
Şuan str- faith oynuyorum hemen hemen her buildi denedim bir bu kalmıştı en az tat aldığım bu oldu.Oyun başı ve ortası iyi gitti ama sonlara doğru patatese bağladı.Stat sıfırlayıp büyücüye döneyim dedim oyun hard mod dan easy moda geçmiş gibi oldu.Tüm buildleri denediğim için ilk 2 sıram 1-mage 2- blood samurai(eline rivers blood alınca deccal oluyorsun)

Oyunu 104 saattir oynuyorum. 142 levelim, Castle Sol'da ilk kez oyuna devam etmek istemeyip çıktım.

Şimdiye kadar oyundaki en lanet yer olabilir. Mekandaki tek iyi şey, kapı girişindeki aslanların tekrar çıkmaması. Banished Knightlar üç tane vuruyor, her yerden çıkıyorlar. Oyun burada zevkli olmak yerine çileye dönüştü. Bir süre ara vereceğim sanırım.

Oyunu 104 saattir oynuyorum. 142 levelim, Castle Sol'da ilk kez oyuna devam etmek istemeyip çıktım.

Şimdiye kadar oyundaki en lanet yer olabilir. Mekandaki tek iyi şey, kapı girişindeki aslanların tekrar çıkmaması. Banished Knightlar üç tane vuruyor, her yerden çıkıyorlar. Oyun burada zevkli olmak yerine çileye dönüştü. Bir süre ara vereceğim sanırım.
Abi sıkıntılı cidden orası. Bir de buildin işini kolaylaştıracak büyüleri yapmana da izin vermiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık