Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] ELDEN RING (2022)

Oyuna başlarken hangi sınıfı seçeceksiniz?

• Kullanılan toplam oy
    86
Ds3, Bloodborne, ER'den gayet zevk alırsın. Şu Sekiro'nun kombatı olayını bu kadar abartmayın be olum kendi içerisinde toplasan 10 tane düşmanda zevk verecek şekilde işleyen, kılıcın parry haricinde sopadan farksız olduğu oyun. Parry yaparken çıkan kıvılcımlar ve metal sesi aşka getiriyor tamam da çok üzerine titremeye gerek yok.
Itemleri ve animasyonları da genel olarak daha akıcı. Ds3, bb, er sisteminde bıçak, bomba gibi şeylerin animasyonları sekiro'ya kıyasla çok kalitesiz. Ben o konuda er'nin sekiro'yu örnek almasını isterdim.

Sürekli düşmanla dip dibe kalabildiğinde, düşmanın her saldırısına tek tek tepki verebilecek karakterin olduğunda combat çok zevkli oluyor. Ama bu milattan beri aksiyon oyunlarında var aslında. Sekiro dodge'a çok az iframe vererek bunu yapmaya zorladı insanları. Yoksa bu oyunu da fazla parry yapmadan bitirirdi millet.

Dmc3, 4 ve 5'i parry konusunda sekiro'dan çok severim mesela. Bunu kullanacak yeterli boss yok sadece. Nioh'ta 1 saniyede 5 kere dodge atmak da aynı işlevi görüyor.

Dark souls'ta ilk saldırıdan yuvarlanmayla kaçıp kombonun kalan kısmının bitmesini uzaktan bekliyordu insanlar. Bazıları da ilk sıyrılmada arkasına geçip kombo bitene kadar arkadan dövüyordu. Buna kıyasla sekiro'nun zorladığı agresiflik büyük nimetti.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık