Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] ELDEN RING (2022)

Oyuna başlarken hangi sınıfı seçeceksiniz?

• Kullanılan toplam oy
    85
Radahn'a karşı buildimi değiştirmek yerine spirit çağırmayı tercih ettim. İnat ettim çok zorladı ama kendi buildimle kestim. Gram zevk almadım.

3 saat uğraştırdı. Kaç kere öldüm bilmiyorum. Oynadığım tüm fromsoft oyunlarının (bb, ds3, er) boss savaşlarında toplamda bu kadar ölmemişimdir.

Son düzenleme:
Hayatımda oynadığım en kötü DLC muhtemelen. Karşımda trainer ile oynaysn boss sürüsü var. Ben de yuvarlanıyorum işte.
Scadutree blessing'lerin nerde olduğuna int'ten bak kurtul. Hiç boss kesmeden 15'inci seviyeye kadar çıkartılabiliyormuş.

Fazla agresifler. Düz yuvarlanma kullanıyorsan illa hasar yiyorsun. Ya daha iyi bi korunma tekniğine geçeceksin ya da statlarda üstün gelip ezmen lazım.

Scadutree blessing'lerin nerde olduğuna int'ten bak kurtul. Hiç boss kesmeden 15'inci seviyeye kadar çıkartılabiliyormuş.

Fazla agresifler. Düz yuvarlanma kullanıyorsan illa hasar yiyorsun. Ya daha iyi bi korunma tekniğine geçeceksin ya da statlarda üstün gelip ezmen lazım.
Enir-Ilim'e geldim zaten ya. Oyundaki her boss'u kestim. Geriye Leda ve saz arkadaşlarıyla Radahn kaldı bir. Radahn ile kaç saat uğraşacağımı merakla bekliyorum. Scadutree seviyem 15 oldu sanırım ama 20 olabiliyormuş herhâlde.

Enir-Ilim'e geldim zaten ya. Oyundaki her boss'u kestim. Geriye Leda ve saz arkadaşlarıyla Radahn kaldı bir. Radahn ile kaç saat uğraşacağımı merakla bekliyorum. Scadutree seviyem 15 oldu sanırım ama 20 olabiliyormuş herhâlde.
Evet 20 oluyor. Ben 18'de kestim radahn'ı (3 saat falan sürdü).
Ben sinirden gereksiz bi inada girdim buildi, silahları değiştirmeden kesmek istedim. Bıktıysan radahn'a özel bişey hazırla kurtul uğraşma saatlerce. Emeğine değecek bi boss değil.

Rot canının %30'unu alıyormuş mesela. Bi tane hefty rot pot atsan bulaştırmaya yetiyor ng'de. Ben malzemesini toplamaya üşenmiştim.

Evet 20 oluyor. Ben 18'de kestim radahn'ı (3 saat falan sürdü).
Ben sinirden gereksiz bi inada girdim buildi, silahları değiştirmeden kesmek istedim. Bıktıysan radahn'a özel bişey hazırla kurtul uğraşma saatlerce. Emeğine değecek bi boss değil.

Rot canının %30'unu alıyormuş mesela. Bi tane hefty rot pot atsan bulaştırmaya yetiyor ng'de. Ben malzemesini toplamaya üşenmiştim.
Henüz 2 kere dövüştüm. İlkinde ikinci faza geçerken öldüm, ikincide o aşamaya gelemeden. Hasarımın az olduğunu anlayınca Scadutree avına çıktım. Düz elemanlarda bile varmış item ya. Değişik.

Radahn'ın kılıçlarıyla Radahn'ı dövmek istiyorum çünkü oyunun yüzde 80'i bununla oynadım ama bilmiyorum, gidip en kırık build ile bile kesebilirim. Artık 1 dakika bile oynamak istemiyorum oyunu. Hefty Rot Pot atabilirim mesela, iyiymiş.

Henüz 2 kere dövüştüm. İlkinde ikinci faza geçerken öldüm, ikincide o aşamaya gelemeden. Hasarımın az olduğunu anlayınca Scadutree avına çıktım. Düz elemanlarda bile varmış item ya. Değişik.

Radahn'ın kılıçlarıyla Radahn'ı dövmek istiyorum çünkü oyunun yüzde 80'i bununla oynadım ama bilmiyorum, gidip en kırık build ile bile kesebilirim. Artık 1 dakika bile oynamak istemiyorum oyunu. Hefty Rot Pot atabilirim mesela, iyiymiş.
Yanına kapıdaki npc'yi çağırıyorsan o yüzden hasarın düşük gelmiş de olabilir. Canını arttırıyorlar.

Kafasında kavanoz taşıyan hayaletler scadutree blessing düşürüyormuş. Benim eksik olanlar onlardı. Radahn'dan sonra 19'a çıkardım ve elimde 2 tane var. O tek eksik nerdekidir bilmiyorum. Bıraktım orda.

İkinci fazında çok hasar verirse golden braid talisman kullanabilirsin bu arada. Yediğin holy hasarını %22 azaltıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık