Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] ELDEN RING (2022)

Oyuna başlarken hangi sınıfı seçeceksiniz?

• Kullanılan toplam oy
    84
Ben malenia'ya takıldım. Sırf onun lanetini iyileştiremedi diye golden order'a sırt çevirmemiş miydi miquella? Geri döneceğim diye söz vermemiş miydi malenia'ya? Çok yakın değil miydi bunlar?

Malenia ve radahn arasındaki savaş tuhaflaşır eğer bu doğruysa. Normal bi çatışma da değil ki. Malenia baya her şeyini, onurunu falan feda etti bu adamı durdurmak için. O kardeşlerin hikayesini seviyordum ben. Şimdi iğrenç bişeye dönüştü.

Boss'un lore açısından epikliği de yok bence. Orphan of kos çok iyiydi buna kıyasla.
Radahn'ın prime halinin o kadar abartılacak yanı yok. Malenia "goddes of rot" olduğu an radahn'dan ayrı ligde bi varlık oluyor. Radahn'ın hep özendiği babasını da görmüşüz. Radahn kim oluyor da dlc'nin final boss'u yapılıyor onu anlamadım. Gördüğüm arena da leşti. Pvp attığımız yer gibi bişey. Sırf bu sebepten bana inandırıcı gelmiyor.

Evet hepsini verdi. Bu ikisiyle ilgli her şey birbirlerini sevdikleriydi.

And yet, the young Miquella abandoned fundamentalism, for it could do nothing to treat Malenia's accursed rot. This was the beginning of unalloyed gold.

“My brother will keep his promise."
"As I awaited...his return. "

Malenia ve Radahn dövüşme nedenini eclipse olarak yorumluyorduk. Ki çok mantıklıydı abisi Godwyn'e gerçek ölüm vermek istiyordu veya diriltmek. Ama Eclipse gerçekleşmiyordu Radahn yıldızları tuttupu için. Fakat şimdi başka bir şey çıktı ve en önemlisi Malenia'ya da ihanet etmiş galiba. Bu ne arkadaş?

A sword made to commemorate the death of Godwyn the Golden, first of the demigods to die.
Infused with the humble prayer of a young boy; "O brother, lord brother, please die a true death."

"Eyy yüce Güneş
Sol'un soğuk güneşi
Kendini tutulmaya teslim et
Ruhsuz kemiklere can bahşet"
"Lord Miquella, beni bağışlayın.
Güneş yutulmadı. Dualarımız zayıf kaldı.
Dostunuz hala ruhsuz"

Karakterlerle ilgili ne varsa hepsinin içine edilmiş oldu. Oyundaki en sevdiğim iki karakter Godwyn ve Miquella'ydı. bir de senin gibi malenia ve miquella'nın kardeşlik bağları çok güzeldi. berbat bir tat bıraktı şu an.

Bir de Radahn festivalinde gayet güzel bir son veriyorduk ona. Onun da tüm hikayesi gitti. O halinden daha berbat bir boss fight olacak ve yine aklı gitmiş şekilde. Hee tüm bu yaşadığımız duyguların deneyimlediğimiz hikayenin ne anlamı kaldı? Gerçek çıkarsa şöyle bir küfür seansı yapılmalı bu adama. Kimin ihtiyacı vardı Prime Radahn'a? hangi akıldan çıktı bu?

Malenia dövüşünde bir de şu var, MAlenia taa Haligtree'den geliyor ve yolda sürekli dövüşüyor Yorgunluk da var yani, dövüşme amacı da Radahn'ı erkek kardeşine istemekmiş. tebrikler miyazaki.

Son düzenleme:
Evet hepsini verdi. Bu ikisiyle ilgli her şey birbirlerini sevdikleriydi.

And yet, the young Miquella abandoned fundamentalism, for it could do nothing to treat Malenia's accursed rot. This was the beginning of unalloyed gold.

“My brother will keep his promise."
"As I awaited...his return. "

Malenia ve Radahn dövüşme nedenini eclipse olarak yorumluyorduk. Ki çok mantıklıydı abisi Godwyn'e gerçek ölüm vermek istiyordu veya diriltmek. Ama Eclipse gerçekleşmiyordu Radahn yıldızları tuttupu için. Fakat şimdi başka bir şey çıktı ve en önemlisi Malenia'ya da ihanet etmiş galiba. Bu ne arkadaş?

A sword made to commemorate the death of Godwyn the Golden, first of the demigods to die.
Infused with the humble prayer of a young boy; "O brother, lord brother, please die a true death."

"Eyy yüce Güneş
Sol'un soğuk güneşi
Kendini tutulmaya teslim et
Ruhsuz kemiklere can bahşet"
"Lord Miquella, beni bağışlayın.
Güneş yutulmadı. Dualarımız zayıf kaldı.
Dostunuz hala ruhsuz"

Karakterlerle ilgili ne varsa hepsinin içine edilmiş oldu. Oyundaki en sevdiğim iki karakter Godwyn ve Miquella'ydı. bir de senin gibi malenia ve miquella'nın kardeşlik bağları çok güzeldi. berbat bir tat bıraktı şu an.

Bir de Radahn festivalinde gayet güzel bir son veriyorduk ona. Onun da tüm hikayesi gitti. O halinden daha berbat bir boss fight olacak ve yine aklı gitmiş şekilde. Hee tüm bu yaşadığımız duyguların deneyimlediğimiz hikayenin ne anlamı kaldı? Gerçek çıkarsa şöyle bir küfür seansı yapılmalı bu adama.

Malenia dövüşünde bir de şu var, MAlenia taa Haligtree'den geliyor ve yolda sürekli dövüşüyor Yorgunluk da var yani, dövüşme amacı da Radahn'ı erkek kardeşine istemekmiş. tebrikler miyazaki.
Malenia'nın son hareketi saçma oldu. Radahn miquella'ya lazımsa niye çürüttünüz adamı?

Bewitching branch gibi bişeyle köleleştirmek istiyorlarsa adamı öyle yamultmalarının anlamı yok.

Malenia'nın son hareketi saçma oldu. Radahn miquella'ya lazımsa niye çürüttünüz adamı?

Bewitching branch gibi bişeyle köleleştirmek istiyorlarsa adamı öyle yamultmalarının anlamı yok.
Tabi o da var. Miquella o sırada Land of Shadow'da desek, Malenia, Radahn'ı öldürmek için mi gitti? Hee en başından kontrol etseydin ya o zaman. hatta tüm demigodları et, madem bu kadar kudretlisin. Radahn'a gelesiye kadar birçok güç edinebilirdin. Her analmda çok kötü ya.

Bu da kesilen sonuydu. Böyle bir sonu olan karakter simp çıktı.

"Küçük fidan,küçük fidan
Toprağa geri dön
Ama sakın unutma
Sen benimsin.
Benden olanı kabul et
Bereketimi, çiğ damlalarımı
Susuzluğunu gider
Defalarca çiçek aç ve filizlen,
Rüyamı paylaşabileceğin
O gün gelene dek.
Elden Ring, Oh Elden Ring
En zarif düzeni başlat benim nazik/şefkatli hayalimden

Eğer tahtı arzuluyorsan
Arzumu kalbine işle.
Yarattığın yeni dünyada,
her şey yeşerecek(güzelleşecek)
İyi ve kötü ayırt etmeden"
Oyundan kesilmiş içerik

Bir de o remmebrance'ta bazı sıkıntılar var aslında. birincisi niye a lord and a god? Kim oldukları belli Remembrance of the God and the Lord olmalı. İsmi de çok sikko bu arada.

İkincisi Miquella'dan bahsederken zamir olarak he yerine they kullanıyor. ama ana oyundan hep "he" diye bahsediyordu. Bir yandan her şey çok fake diğer yandan gerçek gibi görünüyor.

Doğru çıktı. :(

Neyse oyun güzel olacak en azından, mekanik açısından tatmin eder, sonu hariç sanırım.Harita dizaynı en azından çok iyi görünüyor.

Kara düşünmemek lazım. Sektördeki güvenilcek birkaç isimden biri miyazaki. Çok daha farklı bir şeyde çıkabilir karşımıza
Opsiyonelmiş galiba o son. Dorğuysa Miqeulla bir şey diyormuş bize, kabul etmezsek summon ediyormuş. Umarm bari bu doğru olur da uyduruktan bir Twin Prnces çakması dövüş yaşamayız. Mecburi olursa daha kötü tad bırakır.

Oyun olarak tatmin edecektir bu arada, harita tasarımı ve diğer bosslar muazzamış. Hatta o kadar iyiler ki cidden opsiyonel olması mantıklı oluyor o uyduruk dövüşün.

Mesela şuna bakın

https://www.reddit.com/r/eldenringdiscussion/comments/1dis7pg
Bu da son boss hakkında. Baya kötü yani. :( Bari opsiyonel olsun yaw bu. Prime Radahn diye ağlayanları mutlu etmek için mi yaptınız?

A minor gripe lies in the final boss of the main story path, who I won't spoil here of course. Loads of the story bosses in general have elaborate cutscenes or moments of pure cinema, where you wander into a hall and an NPC's stood there, their voice echoing across a large chamber and making you think "...wait, no". It's just, that final boss fight didn't feel all that final to me? Yes, they were outrageously difficult but I was surprised to learn that they were indeed the final fight having consulted our Treehouse guides team.

My biggest gripe with the game is the jarring lack of balance when it comes to (one of) the final bosses of the DLC. I don’t want to spoil anything but the final boss came as a disappointment in both enemy design and identity. Furthermore, the conclusion after defeating it was extremely anticlimactic. Yes, I know Elden Ring is a difficult game, and Shadow of the Erdtree is considered late-game content, but the final boss was probably the spongiest and cheapest boss I’ve ever faced in a game. It had roughly over 100k health points (on NG+3) and moves that could 1 shot you if you have only 40 vigor (2 shot if you have 60 vigor). Its moves were not well telegraphed and some of them were near impossible to dodge. I won out of sheer luck rather than my own skills, and I can definitely see many players struggle to defeat it. I’d even consider this fight harder than both Midir and Gael from Dark Souls 3 and Orphan of Kos from Bloodborne. But the biggest disappointment of all was who the boss was, lore-wise.

Şimdi açtım baktım oyuna. 5 karakter duruyor.

2 tanesini tam aynı yerde bırakmışım. Liurnia'dalar. Biri 47 level 13 saat. Diğeri 48 level 12 saat 47 dk.

86 level 26 saat'lik bi faith/str tank var. Başkentin ortasında bırakmışım.

125 level 61 saat'lik int büyücüm var. Tam başkentteki boss'un önünde bırakmışım. Az önce oynadım carian slicer'la 900 vuruyor. Boss'ta 10.000 can var. Kestim direk. Dlc oynarsam bununla oynarım. Mohg'u daha öldürmemişimdir gerçi.

Bi de tabi ilk karakterim var. O 281 level 300 saat ama bayadır o levelde. Arenada pvp atıyordum sadece. Daha fazla insanla eşleşmem için 307 level yapacaktım ama üşenmişim.

Çok yarım bırakmışım hep oyunu. İlk karakterde her şeyi denemiştim. Bi daha baştan başlayıp bitirememişim galiba. Bitirdiysem de karakteri silmişim.

Şimdi açtım baktım oyuna. 5 karakter duruyor.

2 tanesini tam aynı yerde bırakmışım. Liurnia'dalar. Biri 47 level 13 saat. Diğeri 48 level 12 saat 47 dk.

86 level 26 saat'lik bi faith/str tank var. Başkentin ortasında bırakmışım.

125 level 61 saat'lik int büyücüm var. Tam başkentteki boss'un önünde bırakmışım. Az önce oynadım carian slicer'la 900 vuruyor. Boss'ta 10.000 can var. Kestim direk. Dlc oynarsam bununla oynarım. Mohg'u daha öldürmemişimdir gerçi.

Bi de tabi ilk karakterim var. O 281 level 300 saat ama bayadır o levelde. Arenada pvp atıyordum sadece. Daha fazla insanla eşleşmem için 307 level yapacaktım ama üşenmişim.

Çok yarım bırakmışım hep oyunu. İlk karakterde her şeyi denemiştim. Bi daha baştan başlayıp bitirememişim galiba. Bitirdiysem de karakteri silmişim.
Luirnia kısmı tekrar oynarken çok bayıyor. O kısımda bırakman çok normal. Ben de 2 karakteri orada bırakmıştım. Yeni karakteri kasıcam dlc ye kadar luirnia kısmı yine baymıştı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık