Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda'ya Ne Sorardınız?

• Konbuyu başlatan YaaTahaa
  • Başlangıç tarihi
Son düzlük dediğimiz (+/-3) 10 senelik bir süre :S Ve hala ucundan accık bildiğimiz güç ve tekniklerin üzerine yenileri ekleniyor. Hiçbir zaman bunları tüm ayrıntılarıyla açıklayacağını sanmam. Mesela bu bana pek sorun teşkil etmiyor. Ben belirsizlikten çok olasılıklara yol açtığını düşünüyorum.
Açıkcası seri daha oturaklı olabilirdi bu kadar bilinmezlik varken şimdi bir de meyve uyanışı geldi. Her şey son savaşlarda açıklanacak gibi duruyor ama işte ben bunu sorardım neden her şeyi eksik gösterip gizemi artırmaya çalıştığını.

Tamam işte neden bu kadar fazla gizem ne zaman yeni bir şey girse seriye hep ucundan gösterip bırakıyor bir şeyi de tam açıklasa iyi olur.
Gizem serinin yapı taşlarından yahu tam açıklarsa doyar millet, bir noktada doyarlarsa açlıkları azalır. Bence öyle bir beklentiye girme.

Gizem serinin yapı taşlarından yahu tam açıklarsa doyar millet, bir noktada doyarlarsa açlıkları azalır. Bence öyle bir beklentiye girme.
Ben serinin sonunu söylesin veya karakterlerin gücünü açıklasın demiyorum, sadece hakiyi, şeytan meyvelerini biraz daha ayrıntılı işleseydi daha iyi olurdu dedim ama bunları Vegapunk'a falan saklıyor sanırım.

Seride kaleme alacağı kültürlerin araştırmasını nasıl yaptığını ve neye göre karar verdiğini vs.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık