Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Taşlama

Şu seride Akatsuki misali güçlü ödül avcılarının oluşturduğu bir ekip yapmaması büyük eksiklik bana göre ya. İmparatorlardan önce güzel de bir p-up arcı yazardı bunlar sayesinde…
Aslında Baraque Works var :oleyo2:

Ama şöyle, bence serinin ilk versiyonunda yonkou shici arası o kadar büyük fark yoktu. Muhtemelen Luffy Croco'dan sonra yonkoulara atlayacaktı. Zira ilk çıktığında seriyi 5 yılda bitirmeyi düşünüyordu. Ama seriyi uzatıp yaptığı planları değiştirmesinin kötü etkilerini hepimiz görüyoruz.

Şu seride Akatsuki misali güçlü ödül avcılarının oluşturduğu bir ekip yapmaması büyük eksiklik bana göre ya. İmparatorlardan önce güzel de bir p-up arcı yazardı bunlar sayesinde…
Gerçekten çok güzel olurdu ya. Ekipte eski denizci, eski korsan kaptanı, bir yonkou'nun çöktüğü adanın kovulmuş prensi vs vs. baya intikamcı sert acımasız bir ekip. Bu evrene sırıtmaz da. Ah ah

Bir taş attım pencereye tık dedi anası çıktı Bigmom evde yok dedi vay vay anası çıktı gızım evde yok dedi vaay vaaay hahahahaha

Eğer vücudundaki eksiklikleri (kol,bacak,parmak vs.) giderebilek meyven varsa acımıyor o karaktere sanki. Peros, Kid, Kuzan gibi karakterler örnek verilebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık