Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Taşlama

En geri zekalı Japon bu sanırım. 😐 Böyle kurgu mu olur ? Yarattığı evren güzel, tasarladığı karakterler güzel. Işleyiş rezalet.

O kadar beklenen Imparatorların bile içinden gecmeyi başardı. Ölen yok, ciddiyet sıfır. Wano'yu millet nasıl bekliyordu. 50 bölümdür Raizo vs atıyor.

Law Dof'u yerken (ki en çok onun hakkıydı) Luffy'i amiral ile dövüştürmüş olsan (Luffy bu süreçte oyalasa sadece arada g4 şov yapması bile bize iki arc yeterdi) cillop gibi karakterin üzerine leke çalmamış olurdun bilader.

Arkları çok uzatıyor. Arkın sonuna geldiğimde başı ve ortasında neler yaşandığını unutuyorum :(

Reiz one piecenin ilk bölümlerinde aşırı hızlı gidiyordu. 30-40 bölümde 3-4 kişiyi almıştık tayfaya sanırım. Sonradan yavaşlaması ayrıntıları işlemesi için bir fırsat. Ama kullanamıyor bu fırsatı. Hatta bence bazı bölümleri fan servisi olmaya başladı. Bi taraftaki fanlar geride kaldıysa hemen seriyor önlerine tabağı. Şanks fanları hariç. Allah onlara sabır versin. :sapkali:

Bir sonraki bölümde canavar gibi ayağa kalkıp ''tatmin oldunuz mu?'' der ağız burun kırıp çatıya çıkarsa big mom anca o zaman rahatlarım ben. Big mom kaido ile dövüşse biz ölürdük o dövüş bitmezdi. Aptal gibi her darbeyi alıyor koka basmıyor. E. Oda çok kibirliler aptallar o yüzden yenildiler goygoyunu daha ne kadar sürdürecek merak ediyorum. Doflamingo dövüşünde de aynısı olmuştu kolunu kesebileceği yerde gidip tekme mi atmıştı ne. Yav madem karakterlerin ölmesini istemiyorsun karşı tarafa niye böyle güçler veriyorsun o zaman. Zoro'da da aynısı olmuştu millet de zaten yeni dünyaya güçlü girmişti demişti. Halbuki alakası yok adam dövüş çizmeyi gereksiz görüyor ve dövüşmek zorunda kaldığı bir an gelince de normalde 3. 4. dövüşün sonunda dövüşebileceği adamla dövüşünce sen de bu yanılgıya düşüyorsun. Adam mingo karşısında üstelik intikam dövüşünde perişan oluyor bir sonraki dövüştüğü kişi yonkou ve üstün geliyor. Ulan potansiyel desen bu potansiyel hep mi bizim tarafta. Mingo üç tip hakiye de sahip meyve uyanışını yapmış aynı şekil katakuri de kırklı yaşlarına gelmişler sağ koldan öteye gidemiyorlar. Bunlar daha yirmili yaşlarında hepsi uçuyor. Ama öyle böyle uçmak değil bir ayda yonkou seviyeye geliyorlar. Şimdi mihawktan beklentisi olan arkadaşlar var. Zamanında çok muhabbeti yapıldı vistayla denk falan diye bakın çıkar vallahi çıkar. Croco'da üç tip haki de çıkar dof ile denk olur. Diyoruz ya bizimkiler nasıl güçlenecek doğru düzgün dövüşmüyorlar haki bile öğrenmemişler diye. Vallahi bir günde hepsi öğrenir. chopper ve brook biraz kafasız oldukları için onlarınki üç gün sürer nami üç saniyede öğrenir aa her yerim siyah oldu der. En zekilerden biri sonuçta niye olmasın. Brook espri bile yapar benim gözlerim zaten siyahtı diye. Bu adamın ayarı yok hikayeyi ilerleteceğim diye serinin bütün dengesini alt üst etti ama ya farkında değil ya da başka bir şey var aceleye getiriyor. Gerçi acele diyoruz salak salak bölümler çizmeyi yine ihmal de etmiyor. Neyse durayım yoksa sabaha kadar sürecek bu acayip doldum bu herife

Kurgusuna vs. Bir şey diyemeyeceğim. Ama şu nobuhiro watsuki denen pedofiliyi aklamaya çalışması beni deli etti. Bırak arkadaş şu adamı ya. Asistanı olarak başlamış olabilirsin ama bu ona destek vermeni gerektirmez hele ki böyle bir konuda. 2 kız çocuğun var senin be.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık