Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Hakkında

Silinmiş Üye

Fanteziye bak... Ve bu oyunların peynir ekmek gibi sattığı gerçeği var yani küçük bir kitleye de hitap etmiyor. Yüz binlerce hatta belki milyonlarca insan söz konusu. Milyonlarca Japon, karaktere annesinin ismini verip kafasını çamaşır makinasına sıkıştırıyor... Sonra bunlar pedo deyince biz suçlu oluyoruz. Böyle büyük bir pazar olmasa abarttığımı düşünürdüm ama satışlar ve ürünler ortada.
Ben geçenlerde birkaç kişiye atmıştım. Oyun tek günde 10k falan satmıştı fiyatı da 20 dolardı. Sen düşün yapanlarda neler kazanıyor. Çoğu oyun milyonlara ulaşıyordur bence.

@Vegapunk Bu duruma oradaki tepki nasıl ?
40 milyon nüfuslu (Tokyo) yerde nasıl karşılanır tam bilmiyorum ama bu tür insanlar benim çevremde var yani. Zaten ben de artık normal bakmaya başladım, banane ne oynarsa oynasın kafasındayım.

Ben geçenlerde birkaç kişiye atmıştım. Oyun tek günde 10k falan satmıştı fiyatı da 20 dolardı. Sen düşün yapanlarda neler kazanıyor. Çoğu oyun milyonlara ulaşıyordur bence.

40 milyon nüfuslu yerde nasıl karşılanır tam bilmiyorum ama bu tür insanlar benim çevremde var yani. Zaten ben de artık normal bakmaya başladım, banane ne oynarsa oynasın kafasındayım.
Senin anlattıklarından anladığım kadarıyla Japon toplumunun bahsettiğimiz fetiş bilinmeyenden dolayı ortaya çıkıyor ve popüler olmasının sebebi bu.Tıpkı müstehcen sitelerde Ortadoğu bölgesinde Hjab kategorisinin en fazla aratılan olması gibi birşey bu.

Silinmiş Üye

Senin anlattıklarından anladığım kadarıyla Japon toplumunun bahsettiğimiz fetiş bilinmeyenden dolayı ortaya çıkıyor ve popüler olmasının sebebi bu.Tıpkı müstehcen sitelerde Ortadoğu bölgesinde Hjab kategorisinin en fazla aratılan olması gibi birşey bu.
Bilinmeyen bir şey derken orayı pek anlamadım ama çıkması için pek normal bi sebep gibi gelmedi doğrusu. Benim geçen attığım manganın dizisi de var yani adamlar bu işi seviyor ve yapıyor olay bu kadar basit. Bir şeyi popüler yapmak için bunun bilinmeyen bir şey olması ise vay halimize.

Bunun nedeni bence finali değistirirse bircok şeyi değistirmek zorun da olması olabilir, veya artık değistermiceği bir noktaya geldi serie.
Fikirleri çok değişkenlik gösteriyor aslında. Ben bunu yorulmasına bağladım, dediğin gibi değiştirirse eğer bir çok şeyi değiştirmek zorunda kalacak ve bu da işine gelmez.

Ama sorun şu ki teorilerin hiçbiri halen serinin sonunu tahmin etmeye yaklaşmamış olması. Çok ilginç bir şey bizi bekliyor.

Sadece sonu değil sona giden yol da önemlidir. Bunu unutma canısı. Külotçu japonların fantezi programlarına da vakit ayırma git dinlen, boş vaktinin keyfini çıkar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık