Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Hakkında

oda denen şrfsz gitmiş pedo adamın pedoluğunu övmüş şrfsz. ne kadar da iyi bir pedo olduğunu söylemiş. pedoluğa yeni bi boyut kattığını söylemiş. pedoluğun sanatsal izdüşümünü mangasında çok iyi yansıttığını söylemiş. oda aslında çocukluktan tanışmış pedo guru watsuki ile, bu odayı o zamandan beri badeliyormuş
Umarım badeletmemiştir kendini. Toksik homkfobik kişiliğim bunu kaldıramaz........
Pedoluk makamına erişmemiş mangaka eseri okunmuyor zaten.......

Silinmiş Üye

Yani biz istediğimizi dinleriz istersek 7/24 pedo dinleriz hatta pedo izleriz. Tecavüzcü birinin filmi de izleyebiliriz. Ama dediğin gibi Oda toplum ve özellikle de gençler için önemli bir figür. Onu geçtim koca derginin cancel etmesi lazım adamı. İnsanların değil. Ama Japon değiller mi işte? Oden gibi hepsi pedo.
Şey oynarız kısmını atlamışsın ya :/ Biz oynuyoruz da çünkü :( Tabi karakterler 18 yaş üstü sayılıyor yoksa tabiki pedolarla falan ilgilendiğimiz yok. Sadece boyları küçük diye biz japonları yanlış anlıyorsunuz :(

Üye silindi 1004

Anlamıyorum. Bunların animelerinin yarısı reşit olmayan ama sürekli cinsel mizaha konu olan küçük kız çocuklarıyla dolu. Bunu düşününce bile tüm Japonlara pedo demek yanlış değil. 15 yaşında çizmiş ama 30 yaşında gibi cicikleri var. Üstüne liseli eteği giydirmiş üstüne cinsel mizah yaptırıyor üstüne harem. Eeee ben buna, bunlar pedo değil nasıl diyeyim? Nasıl?

Şey oynarız kısmını atlamışsın ya :/ Biz oynuyoruz da çünkü :( Tabi karakterler 18 yaş üstü sayılıyor yoksa tabiki pedolarla falan ilgilendiğimiz yok. Sadece boyları küçük diye biz japonları yanlış anlıyorsunuz :(
Oynamak bambaşka bir şey. Liseli kız çocuklarıyla sim date'e çıkan 40 yaşında adamlar var. Türkiye'de bile adamın basireti bağlanmış sim date oynamaktan sorsan pedo değil...

Bu olaydan ülkeler arasında ne kadar kültür farkı olduğunu açıkça anlıyorsun.Bu olay Amerika'da olsa Oda sosyal medyada linçlenir ve serisi iptal edilip işinden kovulurdu.Japonya'da ise sanırım pek bir kimsenin iplediği yok olanları.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık