Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Weevil

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 82 39.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 127 60.8%

• Kullanılan toplam oy
    209
Jack'in uzerine koyulacak kadar bile icraat gostermedi ama bi yonkou denmedigi kaldi.
Çünkü herifin ne seviye olduğunu ya da ne kadar güçlü olduğunu görmedik. Neredeyse kendisini hiç görmedik. Sadece WB filosundan 16 tane kaptanı harcadığını öğrendik.

Ryokugyu ile dövüş(e)memiş. Bakkin'in söylediğine göre bir yumruk bile atmamış. Bunun için yapabileceği iki şey var birincisi direkt olarak sarmaşıklarıyla yakalayıp besinini tüketmiştir. İkincisi de orman meyvesi gücü olduğu için uyku poleni saldırısı yapmış ve bayıltmıştır. Çünkü kendisi için söylenen WB'nin gençlik hali gibi sözünden fiziksel anlamda büyük bir güç bekliyorum.

Çünkü herifin ne seviye olduğunu ya da ne kadar güçlü olduğunu görmedik. Neredeyse kendisini hiç görmedik. Sadece WB filosundan 16 tane kaptanı harcadığını öğrendik.

Ryokugyu ile dövüş(e)memiş. Bakkin'in söylediğine göre bir yumruk bile atmamış. Bunun için yapabileceği iki şey var birincisi direkt olarak sarmaşıklarıyla yakalayıp besinini tüketmiştir. İkincisi de orman meyvesi gücü olduğu için uyku poleni saldırısı yapmış ve bayıltmıştır. Çünkü kendisi için söylenen WB'nin gençlik hali gibi sözünden fiziksel anlamda büyük bir güç bekliyorum.
Bisentoyla veya fiziksel güçle kurtulabilir sarmaşıktan. Diğer ihtimal de olmaz, bayılmamış çünkü, giderken Anaa diye sesleniyor. Bence tek ihtimal köy zarar görmesin diye teslim oldu, Ryo köyü yıkmakla tehdit etmiştir, Ayıboğan da beni alın köye dokunmayın demiştir. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık