Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Weevil

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 82 39.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 127 60.8%

• Kullanılan toplam oy
    209
Bu adama sağkol alamaz deniliyordu bir ara. Hikayenin geldiği noktada bu ihtimal yok. Hatta giriş seviyesi Amiral ve Yonkolarla da kapışır halde dönebilir.
Arttırıyorum Mihawk'dan güçlü bece :D

Tayfasına aldığı herkesi oğlu olarak gören birisinin öz çocuğu çıkması çok saçma olur bence. Wb'nin oğlu yoktur muhtemelen belki de oğlu olmuyordur. Sırf bu yüzden ta Rocks'ta iken adamın hedefi hazine değil aile kurmak.

Arttırıyorum Mihawk'dan güçlü bece :D

Tayfasına aldığı herkesi oğlu olarak gören birisinin öz çocuğu çıkması çok saçma olur bence. Wb'nin oğlu yoktur muhtemelen belki de oğlu olmuyordur. Sırf bu yüzden ta Rocks'ta iken adamın hedefi hazine değil aile kurmak.
Bence ayıboğan net şekilde WB'nin oğlu. Bıyığı beyaz bir kere. :D

Asla çok güçlü dönmeyecek. Amiral gücündeki biri, dengeleri yerinden oynatacak biridir. Öyle bir etkiye sahip olabilecek bir karakter de Weevil gibi beyinsiz tasarlanmaz zaten.
Saf kas gücünden ibaret biri gibi duruyor. Sağ kollar, böyle tek yönlü güçleri yenmenin bir yolunu bulur.
Bu kadar özensiz dizayna sahip olan sağ kol ve üstü karakter göremezsiniz.

Asla çok güçlü dönmeyecek. Amiral gücündeki biri, dengeleri yerinden oynatacak biridir. Öyle bir etkiye sahip olabilecek bir karakter de Weevil gibi beyinsiz tasarlanmaz zaten.
Saf kas gücünden ibaret biri gibi duruyor. Sağ kollar, böyle tek yönlü güçleri yenmenin bir yolunu bulur.
Bu kadar özensiz dizayna sahip olan sağ kol ve üstü karakter göremezsiniz.
Yanında tayfası yoksa tek başına biri dengeleri falan yerinden oynatamaz. İsterse yonko gücünde olsun bu böyle.

Yanında tayfası yoksa tek başına biri dengeleri falan yerinden oynatamaz. İsterse yonko gücünde olsun bu böyle.
Dengeleri oynatacaktan kastım, gidip bir Yonkou'nun tayfasına girse yonkoular arasındaki dengeyi bozacak kadar güçlü biri anlamındaydı. Yoksa bireysel olarak WG'ye falan tehdit oluşturabileceğinden değil.

Akainu ve Teach ve bir ihtimal Shanks dışındaki diğer karakterlerden güçlü olma ihtimali çok yüksek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık