Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Edward Weevil vs. Marco

Teke tek dövüşte kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    111
Yok. Dogru hatirladigim zettonun gayet gucunun doruklarinda herkesin saygi ile egildigi konumda olmasiymis. Kisaca , evet altin caginda kolu alinmis
Emekli olmuş ve ardından eğitmen olmuş. Saygı duymaları gücünü kanıtlamaz ama Amiral olması gücünü kanıtlar. Eğitmenliği sırasında da denizcilere uzun süre hizmet verdiği için saygı duyuyorlardır. Altın çağındaki adamı Denizciler neden emekli etsin. Altın çağında Amiral kolu alan adam bu seride Yonkou falan diye anılır anca Shichibukai değil.

Tipi görmeden önce anlatılanlar ve biraz da hayal gücümle ne güzel bir karekterdin be Ayı boğan sen.
Umarım gücünde tipin gibi değildir de mangaka tarafından bir kez daha trollenmiyek.
Marco adamda olsa kaybeder, bana kalırsa şuan en güçlü lord konumunda.

Wwevil kim ki? :/ Yonkou sağ kolundan bahsediyorsak eğer her şekilde Marco almalı. Wwevil'in gücü hakkında pek bilgimiz yok gibi, troll de olabilir.

Adam amiralden kol almış üstüne Kizaru bile küçümsenecek adam değil diyor.
Bir işler dönüyor bilmiyorum [ artık zombi mi kuklamı ] ama canavar gibi güçlü olduğu kesin :D

Roronoa Zoro

Bilemiyorum Weevilın yendiği amiral zaten seride gösterilen şimdiye kadar ki en güçsüz amiraldi.Nasıl yendiğini bilmediğimizden kararsızım.

kör topal

Weewil Marco'yu kesemez Marco'nun da Amiralden kol almış adamı alıcak bir saldırısı yok (daha doğrusu görmedik). Bu arada Marco'nun sınırını bilmediğimiz için böyle diyorum eğer sınırını görebilicek kadar enerjisi varsa Weewil'in alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık