Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Edward Weevil vs. Marco

Teke tek dövüşte kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    111
Marco kimi dövmüşki weevil i dövecek :/ Adamın serideki görevi saldırı engelleme dayak yeme :/

Ohooo böyle bir mantıkla bu seri takip edilmez ki. Her olayda böyle çıkarımlar yapılabilir. Bi ara Dof niye Luffy'i Jozu veya Sanjiye yaptığı gibi kitlemiyorcular vardı. Yok Kuro niye tekme atiyorcular vardı. Ee kardeşim her olayda böyle yorumlayabiliriz çok düz mantik yapma gözünü seveyim.
Onlar olabilir ama Marco kim orada, Wb'nin sağ kolu kısacası savaşı yöneten kişi. O düşerse büyük ölçüde avantajlı olursun. Kizaru tamam troll ama Wb ölsün yoksa bu iş sıkıntı olacak diyen adam. Ayrıca Kizaru kelepçeli olsa Marco onu parçalardı olayına cevap attım. Kizaru, Marco'yu parçalamadı ise durumlar tersi olsa Marco'da bir şey yapamazdı. Savaşta karşı tarafın en etkili gücünü zayıf yakalamışken bırakmanın da hiç bir mantığı olamaz kusura bakma. Şartlar engelleseydi ne ala ama Ne Marco'yu birileri kurtardı ne Kizaru'nun önünde engel vardı.

Eski avatar stiline dönmüşsün.

Marco'ya kelepçe takılınca Kizaru üç el lazer sıktı bıraktı. Hani gidip ışın kılıcı ile kafasını kesmeye veya öldürmeye çalışmadı. Marco'yu kendi haline bıraktı, al işte bir saçmalık daha.
Kurgu gereği onlar.Sonuçta shounen seri.Kizaru herkesin kafasını delebilir ama yapmıyor :fool:

Valheru21

Meyve gücü olmadan amiral olabilecek kadar güçlü birinin kolunu kesebilen biri Weewil.Bir buna bakıyorum birde Marineford'da Marco'nun amirallere karşı mücadelesine bakıyorumda Marco'nun Weewil'i almasını mümkün görmüyorum.

Hatta bana göre Weewil salak olmasa yeni nesil jenerasyonda yonkou olabilecek kapasitede ki 2 kişiden biri gözümde.

Bence de fazla şişiriyoruz Weewil.Amiral kolu almasından farklı şeyler çıkabilir.Kesin bilgi de değil bildiğim kadarıyla.

Marco bu bebeğe yenilmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık