Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 402 88.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 52 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    454
Yav gençken pasifti diyorsun da çoğu 6. kat mahumu adama kinli. Bunlar boşuna kin beslemediler bu adama, belli noktalarda zarara uğratmış çoğu kişiyi. Roger gibi onu yenip, bunu parçalayayım kafasında agresif biri değildi zaten. Fakat denildiği kadar da pasif değil gördüğümüz kadarıyla. Yani KK koltuğunun önünde oturuyor deniyor adam için. Yonkoular bile bulaşmıyor belli noktada güçlenmeye devam etmek istiyorlar onu yenebilmek için.

Orada ki kişiler ''Tarihten silinmesi gereken suçlular'' olarak adlandırıan kişiler. Yani Dünyada 5 kat'un var olduğu ve 6. kat mahkumlarının varlığı bile bilinmiyor. Yani boş kişiler değiller. Zaten bakarsan az çok anlaşılır. Teach'i bir nevi Yonkou yapan tayfa da oradan çıkma. Bugün orada ki kişileri az çok görüyoruz...

Dediğin şey ile arasında fark var. WB genç olsa Denizciler böyle bir şeyee kalkışmazdı bana göre. Yani yaşlı olması zaten handikabı adamın o noktada o yaşta Roger olsa emin ol Denizciler yine aynı şeyi yapardı ve değişen pek bir şey olmazdı...
Ace, Jinbe, Croco hepsi biliniyor. Sanjuan'ın bilinmeme olasılığı yok. Buggy ile beraber kaçanlar boş beleş insanlar. Kısacası Oda boş yapıyor, fazla ciddiye almamak lazım böyle hypeları.

Sondaki şey senin öngörün ayrıca. Genç Wb'i de gördük, Kaido'ya bir şey yapamıyor, ufak tefek denizcilere bir şey yaptığı yok, pasif.

La onların çoğu işte Crocodile gibi gelip kendi kaşınmıştır. Dalınca dayağı yemiştir. Ayağına kadar gelen adamı da dövmeyecek hali yok ki.
La Squaro gibi kişiler de meydan okuyor ama adam savaşmıyor ya da Ace gibi vb. yani o yüzden daha pasif izlenimi var. Yoksa adamın damarına basınca o da agresif biri onu demeye çalıyorum. Croc boşuna WB ve Roger'ı beraber anmıyor. Mangaka da zaten bu iki karakteri ayırmıyor vb.

Ace, Jinbe, Croco hepsi biliniyor. Sanjuan'ın bilinmeme olasılığı yok. Buggy ile beraber kaçanlar boş beleş insanlar. Kısacası Oda boş yapıyor, fazla ciddiye almamak lazım böyle hypeları.

Sondaki şey senin öngörün ayrıca. Genç Wb'i de gördük, Kaido'ya bir şey yapamıyor, ufak tefek denizcilere bir şey yaptığı yok, pasif.
Buggy ile kaçanlar seviye 6 suçlusu değil zaten. Ben o kattan bahediyorum, yani Croc'un konuşup diğerlerinin ayaklandığı kat tamamen 6. kat mahkumları.
Kaido'ya bir şey yapamıyor mu? Yav yapması için bir olay mı var? Oden'in olayını pek çok kişi açıkladı bende açıklamayayım şimdi.

Onun dışında BM ve Kaido bizzat WB'nin gücünü kabul etmiş ve çekiniyorlardı ondan. Rocks da bile Kaido ve BM didişiyor falan deniyordu. Hatta BM Kaido'nun o konuda daha üstündeydi yaş itibariyle.

Yahu sizinde bu denizci fetişiniz var. Ne yapacak denizcilere? Yapılması gereken yerde yapıyorlar zaten acımıyor MF de olduğu gibi. Fakat siz herkesi ciddi manada agresif olmasını bekliyorsun. Roger KK olmak için yola çıkıp herkesi yenmeyi hedefliyor. WB ise ''Aile'' olayına vurgu yapılıyor. Buna rağmen Roger ile eşit görülüp ''KK koltuğunu önünde duruyor'' tarzında sözler söyleniyor.

La Squaro gibi kişiler de meydan okuyor ama adam savaşmıyor ya da Ace gibi vb. yani o yüzden daha pasif izlenimi var. Yoksa adamın damarına basınca o da agresif biri onu demeye çalıyorum. Croc boşuna WB ve Roger'ı beraber anmıyor. Mangaka da zaten bu iki karakteri ayırmıyor vb.

Buggy ile kaçanlar seviye 6 suçlusu değil zaten. Ben o kattan bahediyorum, yani Croc'un konuşup diğerlerinin ayaklandığı kat tamamen 6. kat mahkumları.
Kaido'ya bir şey yapamıyor mu? Yav yapması için bir olay mı var? Oden'in olayını pek çok kişi açıkladı bende açıklamayayım şimdi.

Onun dışında BM ve Kaido bizzat WB'nin gücünü kabul etmiş ve çekiniyorlardı ondan. Rocks da bile Kaido ve BM didişiyor falan deniyordu. Hatta BM Kaido'nun o konuda daha üstündeydi yaş itibariyle.

Yahu sizinde bu denizci fetişiniz var. Ne yapacak denizcilere? Yapılması gereken yerde yapıyorlar zaten acımıyor MF de olduğu gibi. Fakat siz herkesi ciddi manada agresif olmasını bekliyorsun. Roger KK olmak için yola çıkıp herkesi yenmeyi hedefliyor. WB ise ''Aile'' olayına vurgu yapılıyor. Buna rağmen Roger ile eşit görülüp ''KK koltuğunu önünde duruyor'' tarzında sözler söyleniyor.
Wb balondur. Belki gençliği iyidir hoştur ama hiçbir zaman Roger'in ilerisine geçememiştir. Pasiftir, hakkında yapılan yorumlar Oda'nın boş yapmasıdır. Hani üstünü doldurabildiğini göremedik.

Roger ile eşit değil, Roger bariz üstün. Eşitlik kavramı Oda abinin zırzopluğu. Hasta olmayan Roger biraz daha üsttedir Wb'den. Ayrıca KK koltuğu önündeyse kalksın otursun, Yonko koltuğuna oturmayı biliyor ama KK ol denildiğinde ben aile adamıyım triplerine giriyor. O zaman geç ada'na uslu uslu otur yerinde, niye korsanım diye takılıyon?

Wb balondur. Belki gençliği iyidir hoştur ama hiçbir zaman Roger'in ilerisine geçememiştir. Pasiftir, hakkında yapılan yorumlar Oda'nın boş yapmasıdır. Hani üstünü doldurabildiğini göremedik.

Roger ile eşit değil, Roger bariz üstün. Eşitlik kavramı Oda abinin zırzopluğu. Hasta olmayan Roger biraz daha üsttedir Wb'den. Ayrıca KK koltuğu önündeyse kalksın otursun, Yonko koltuğuna oturmayı biliyor ama KK ol denildiğinde ben aile adamıyım triplerine giriyor. O zaman geç ada'na uslu uslu otur yerinde, niye korsanım diye takılıyon?
La adamın serisinde adamın dediklerini inkar ediyorsun resmen. Yok o net üstün bu değil falan.
Bu adam ''İki Kral'' diye kapak resmi çizmiş. İkisinin adını yan yana anmış. WB-Roger arasında ufak bir rekabet bile yaratmış. KK koltuğunu önünde duruyor diye açıklama yaptırmış.

Adamın amacının Roger'da ileri geçmek olduğunu kim söylemiş? Adam Roger'a falan gülüyor şunları bunları yapıcam deyince, çünkü adamın böyle bir amacı yok. Tek olayı ''Aile'' olayı ve Denizlerde takılmaca. Yeri geldiğinde ''Balık adam adası olayı'' gibi ağırlığını koyup herkesi susturuyor. Kaido ve BM denilen kişiler bildiğin tırsıyor, çekiniyor WB'den. Daha çok güçlenmek için çabalıyorlar falan. Sen hala ada da otursun diyon. Herkes Roger gibi agresif olmak zorunda mı? :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık