Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 402 88.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 52 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    454
akainunun yüzünü uçurması kadar karizma olamaz akainu o darbeleri yedi ve 2 bölüm sonra tüm WB korsanlarını karşısına alacak kadar sağlamdı WB savaşın kaybedilmesindeki asıl sebebti yazık en çok marco emek harcadı bi luffyi korumak bi acei kurtarmak adamın işi çok zordu
Hala anlamadığın mesajınla belli oluyor...

Hala anlamadığın mesajınla belli oluyor...
neyi anlamadım uçurmadımı yüzünü diyorsunuzki tusunamiyle adayı batırılarsa acede ölür WB aokijini orda olduğunu biliyor 5 -6 saldırıda karşı tarafa verdiği zarar nerde 15 bölüm gemi üstünde bekleyip adamlarının ölmesini beklemek nerde

Beyazsakal'ın gücü belli... Sengoku'da gücünü gayet iyi biliyor... Beyazsakal tek başına adamlarının verdiği zararıda verebildi... Ancak o harekete geçtiğinde Ace'in hemen öldürülme ihtimali vardı... O yüzden bekledi... Yoksa o adamda biliyor adayı batırıp herkesi yanında götürmeyi... Ama oğlu ipin ucunda... Eli kolu bağlı... Mangayı dikkatli okursan Beyazsakal'ın herakete geçtiği iki anda da Ace'i idam etmeye çalıştılar... Birinde Crocodile, diğerinde de Luffy engelledi...

neyi anlamadığım uçurmadımı yüzünü diyorsunuzki tusunamiyle adayı batırılarsa acede ölür WB aokijini orda olduğunu biliyor 5 -6 saldırıda karşı tarafa verdiği zarar nerde 15 bölüm gemi üstünde bekleyip adamlarının ölmesini beklemek nerde
herkez bilir ki stratejistler en son savaşa giren kişilerdir.sengoku da girmedi savaşa garp la girselerdi marinenin kayıbı az olurdu,ama sengokuda stratejistti gerekli görmedikçe savaşa dahil olmadı

Beyazsakal'ın gücü belli... Sengoku'da gücünü gayet iyi biliyor... Beyazsakal tek başına adamlarının verdiği zararıda verebildi... Ancak o harekete geçtiğinde Ace'in hemen öldürülme ihtimali vardı... O yüzden bekledi... Yoksa o adamda biliyor adayı batırıp herkesi yanında götürmeyi... Ama oğlu ipin ucunda... Eli kolu bağlı... Mangayı dikkatli okursan Beyazsakal'ın herakete geçtiği iki anda da Ace'i idam etmeye çalıştılar... Birinde Crocodile, diğerinde de Luffy engelledi...
iyi açıklamışsın ama kendi görüşüm savaş kazanılabilirdi başka bir stratejiyle

iyi açıklamışsın ama kendi görüşüm savaş kazanılabilirdi başka bir stratejiyle
Beyazsakal'ın savaşı kazanma ihtimali yoktu... Sengoku ve Garp'ın savaşa girmesi çok şeyi değiştirirdi... Ayrıca Beyazsakal ölmeye gelmişti... Ace kurtulsa bile Denizciler kazanmış sayılacaktı...

hiçbir stratejiyle kazanamazdı wb,kendide biliyordu bunu,yaşlı olmazsaydı daha farklı olabilirdi(ama genç olsaydı)

garp savaşmazdı en azından gerçek gücüyle bunu ordaki herkes biliyor sengokuda gayet iyi biliyor ace kurtarılabilirdi ondan şüphem yok WB in ölmeye geldiğini biliyorum zaten BENİ YENİ ÇAĞDA TAŞIYACAK BİR GEMİ YOK diyor
savaşı kazanmaktan kastım denizci karargahının yıkılması yani acei alıp WB in karargahıda yanında götürmesi

garp savaşmazdı en azından gerçek gücüyle bunu ordaki herkes biliyor sengokuda gayet iyi biliyor ace kurtarılabilirdi ondan şüphem yok WB in ölmeye geldiğini biliyorum zaten BENİ YENİ ÇAĞDA TAŞIYACAK BİR GEMİ YOK diyor
savaşı kazanmaktan kastım denizci karargahının yıkılması yani acei alıp WB in karargahıda yanında götürmesi
Yok sen olasılıklardan bahsettin... Bende olasılıklardan bahsettim...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık