Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Edward Newgate vs. Savaş Lordları

Kim kazanır?

• Edward Newgate

Kullanılan: 1 20.0%
  • Savaş Lordları

Kullanılan: 4 80.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
Beyazsakal'a saldırırken pazara gider gibi sadece cüzdanlarını alacaklar yanlarına zaten. :S
Yani, Moria'nın en büyük gücü zaten, gölge yüklemesi yaparak gücünü onlarca kat arttırması. Birde bu güç arttırma işini, kendilerince zaten über olan karakterlere yaparsa, WB tahmin ettiğimizden çabuk yenilir.

Ne tür bir savaş hayal ediyorsunuz acaba merak ettim. Önceden sözleşilmiş, mekanı belirlenmiş, hakemi atanmış bir savaş mı? :D
Çıkışta bekleyin!
Çıkışta bekle. :/

7 lord bir araya gelebiliyor Beyazsakal'a karşı ama Moria'nın yanında gölge bulundurması olmuyor öyle mi?
Fantezi alemindeki vs. mize bile karışıyon. :D

Çıkışta bekle. :/

7 lord bir araya gelebiliyor Beyazsakal'a karşı ama Moria'nın yanında gölge bulundurması olmuyor öyle mi?
Fantezi alemindeki vs. mize bile karışıyon. :D
Bak şimdi bu yedisi boş bir adada parti veriyorlar, organizatör Dof. Mihawk mırın kırın ediyor ama onu da ikna ediyorlar bir şekilde. Hep dışlanan Moria da arkadaşlarının dikkatini çekmek için gölge şov yapmak istiyor. Bu yüzden yanında bir sürü gölge getirmiş. Croco da ben yeşillik yerde rahat etmem deyince Dof onun için bol kumlu bir mekan seçmiş. Hava da parçalı bulutlu tabi. Bunlar gülüp eğlenirken Beyazsakal çıkıp geliyor, vay efenim bana haber vermeden nasıl benim bölgeme girersiniz diye hepsine dalıyor. Tayfasını da bir iş için başka adaya yollamış tabi, tek başına gelmiş garibim.
Kim alır? :a:

Burada lordların yararlarından değil, bir adamı yenip yenemeyeceklerinden konuşuyoruz hocam.
O cevabı dengeye istinaden yazmıştım.

Schiler arasında tek isim Mihawktır bunuda Shirohigeye saldırı yollayarak ispatlamış oldu tabi bu saldırı ulaşamadı bile verilen mesaj Mihawk beyaz sakal korsanlarından 3. tümen komutanı ve aşşağısı seviyesindedir oldu.
Mihawkın kesme saldırılarının gücü çok ihtişamlı gözüküyor fakat Vista tarafından da çok kolay durduruldu.Jozu ve Vistanın durdurduğu saldırıları Shirohigenin durduramaması abes kaçar bu şekilde Mihawkın mesafe saldırıları şansı bitti.

Dof ise Jozuyu sadece durdurabildi eline fırsat geçmesine rağmen kesmedi veya kesemedi bana kalırsa kesemedi meyveden değil hakiden o sırada Jozu meyve formunda değildi.
Dofun kesme ihtimalide gitti zaten yüzünün yarısını kaybedip gayet relax takılan biri içip ip kesikleri devede pire kalır.

Hancock evet kral haki boushoku haki ama bu üstün meziyetlerin bir anlam kazanabilmesi için über bir fizik gücü olması lazım ver o hakileri Lucci'ye amiral seviyesine ramak kalır.

Kumaya gelince İvankovun hellwink i sonrası buzlara güzel bi siluleti çıktı Shirohigenin platforma yolladığı şoku yese ne olur kim bilir.

Teach 2x saldırı alıyorsun karşında saldırı gücü denilince akıla gelen top 3 isimden biri Shirohige.Tamam hayvan gibi fiziksel gücün var belki ama Luffy'nin yumruğunda bile yerde kıvranıyorsun 1 dayandın 2 dayandın 3. ye dayanabilcek misin.

Moria zaten karambolden gelen şok dalgalarıyla teke gider.

Crocodile atarlı giderli eyvallah ama teke gider.

Şimdi kapışmanın nasıl olacağına dair fikir yürütürsek Lordlar tarafından gelicek her saldırı ; kesmeler , desert spadalar , kumanın pati saldırıları , dofun ipleri bunların hepsi şu saldırıyla durdurulabilecek şeyler
Peki Shirohigenin platforma yollayıp 3 amiralin haki ile durdurabildiği John D. nin miğdesini sırtına yapıştıran bir saldırıyı Lordlar nasıl durdurabilir ?
Böyle bir karşılaşmanın galibi çok temiz bir şekilde Shirohige olur

Bu yumruğu yiyip akıbeti belli olmayan dev koramiral bir D. üstelik.John D diyip geçmeyin bu adam diğer koramiraller arasında çok farklı bir yere sahip Shirohigeye bu kadar net bir cesaretle saldırmak yürek işi. Diğer tek yiyen koramiral aksine sinsice bir saldırı yapmıştı.

Goroseilerden biri olsaydım Busou, bu mesajını okuduktan sonra Shichibukai kurumunu lağveder, Yonkoulara dünyayı teslim eder, South Blue'da sakin bir adaya çekilip keyfime bakardım.

Değişkenlere bağlı bir vs. Wb nin tüm yeteneklerini kullanabileceği bir alanda yapılırsa Wb zorlansada harcar bana göre. Kayda değer 3 adam var ordan. Moria,Hancock,Croco ve BB teke gider o savaşta iddaaya varım. Wb sağlam haliyle girecek savaşa. Aslına bakarsan Dof da ilk 10 dakikada iner. En çok zorlanacağı Mihawk olur ama o da gider sonunda. Sonuçta Kendinden başkası koruması gerekecek kimse yok. Tüm gücüyle saldıracak.

Law ve Dof olayı dünyada yankılanınca , geçmişten Croco ve Teach tarafından zaten mimli olan schibukai kurumu tamamen tarihe bile gömülebilir . Mihawkıda Amiral yapsınlarda şu ağır Mihawk fanlarından kurtulalım artık :D şuan bile böyleyse o zaman Mihawk vs 2 yonkou mu attırırlar ne yaptırırlar bilinmez :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık