Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Edward Newgate vs. Savaş Lordları

Kim kazanır?

• Edward Newgate

Kullanılan: 1 20.0%
  • Savaş Lordları

Kullanılan: 4 80.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
100 tane gölge Luffy'nin seviyesini beşe altıya katlıyor. Moria her shichi'ye 200 gölge verse WB diye bir şey kalmaz ortada. :S

bence
7 lord her biri grandline ın bir hattını temsil ediyor.buradan geçen çöp korsanları azaltıp hükümete iyilik yapıyorlar.mihawkın kreig ve 50 gemilik çöpü gibi.

yonkou new worldün 4 hatını temsil ediyor. grand lineda yaşıyabilecekken new worlde gelip kendini bişey sananları geri yolluyorlar.

biri cennet diğeri cehennem
Dikkatini çekerim, yonkou kurumundan değil, yonkou şahsından bahsediyorum. 7 güçlü adam bir üst düzey adamı indiremiyorsa, ben onlara denge aracı demem. Öylesine takılan, kıtıpyöz korsanları korkutan basit mahalle kabadayısı derim. Ama Hükumet bu adamlara denge diyor. Ortada tek yonkou olsa ve ona rağmen denge dese anlarım ancak tam 4 yonkou var ve buna rağmen bu oluşum bir denge aracı olarak görülebiliyor. Ben bu dört adamı ve tayfalarını geçtim, 4 adamın kendisini geçtim, tek adamı bu yedisi alır diyorum.

Dünya çapında denge dediğiniz hükümet gölgesi altında bildiğin mafya olmuş. Croco desen öyle , Dof desen yeraltı bu adamdan soruluyor , Mihawkın ne işe yaradığı belli değil savaşın ortasında çekip gidiyor ne yani Marineford a Shanks gelse yok ben gelmiyorum Schiliği mi bırakıyorum diyecekti , Teach zaten tam bir fiyasko , Law desen marinenin Vice Admiraline saldırıyor , Kuma desen mugiwaraları kayırıyor , Hancock desen pacifista katliamı yapıyor bana adam gibi schilik yapmış birini gösterin ya ? Schibukailik denen sistem kısacası saçma bir sistem ve dünya hükümetine marineford dışında yarardan çok hep zarar getirmiştir.
Burada lordların yararlarından değil, bir adamı yenip yenemeyeceklerinden konuşuyoruz hocam.

Akainu'nun kalbi teklemeseydi aklını almıştı ilk vs'de. İkinci vs'de zaten aldı. Wb için bir amiral alamıyor demek nasıl bir mantıktır, bütün marineford o adama saldırıyor, oğulları yüzünden gücünü kısmak zorunda, yine bir oğlu tarafından yaralanmış, karşı tarafta zaten Garp ve Sengoku gibi iki dev. Adamın üstünde bu kadar baskı varken ne bekliyorsun, Akainu'yu bir kere aldı, diğerinde kalbi tekledi zaten.
Bu herif ölü haliyle Teach'e tek attı, Uykudayken onlarca kez Ace tek attı, bunları yapması benim mantığıma göre Jinbe ve Hancock'a da tek atabilecek güçte olduğunu gösteriyor. Moria ve Crocodile'a da. Geriye kaldı Mihawk, Doflamingo ve Kuma. Wb bence bunları da alabilecek kapasitede.
Krieg ne zaman Mihawk'ı durdurmuş merak ettim.

Jinbe demişken onun tanıtımını eklememişim. Kusura bakmayın telefonda olduğumdan düzeltemeyeceğim. Yine resimde Crocodile yokken tanıtımı var.

Sana tek soru soruyorum burada Mihawk niye geri çekild?
http://www.mangapanda.com/103-2114-19/one-piece/chapter-52.html
Bana burda deki gücü yetmedi ondan çekildi bende sana Croco Vista savaşlrında gücü yetmedi çekildi diyeyim.

Niye kimse Moria'nın gölge ekleme gücünü hesaba katmıyor. :S Luffy daha ham haldeyken 100 gölge aldığında ortalığı toza dumana katıyor. Shichibukai'ler 100 gölgedende fazlasını rahatlıkla kaldırabilirler. Her biri 200 gölge alsa içine, über seviyeye çıkarlar. Doflamingo yonkou seviyesine bile gelebilir 200-300 gölge ile. :S

Akainu'nun kalbi teklemeseydi aklını almıştı ilk vs'de. İkinci vs'de zaten aldı. Wb için bir amiral alamıyor demek nasıl bir mantıktır, bütün marineford o adama saldırıyor, oğulları yüzünden gücünü kısmak zorunda, yine bir oğlu tarafından yaralanmış, karşı tarafta zaten Garp ve Sengoku gibi iki dev. Adamın üstünde bu kadar baskı varken ne bekliyorsun, Akainu'yu bir kere aldı, diğerinde kalbi tekledi zaten.
Bu herif ölü haliyle Teach'e tek attı, Uykudayken onlarca kez Ace tek attı, bunları yapması benim mantığıma göre Jinbe ve Hancock'a da tek atabilecek güçte olduğunu gösteriyor. Moria ve Crocodile'a da. Geriye kaldı Mihawk, Doflamingo ve Kuma. Wb bence bunları da alabilecek kapasitede.
Krieg ne zaman Mihawk'ı durdurmuş merak ettim.

Jinbe demişken onun tanıtımını eklememişim. Kusura bakmayın telefonda olduğumdan düzeltemeyeceğim. Yine resimde Crocodile yokken tanıtımı var.
Orda Akainu'nun aklını nerde alıyor ben göremedim? Birbirlerine vuruyorlar, yaralıyorlar. Sonra en güçlü saldırısını yapıyor WB, ardında çıkıp geliyor Akainu. Vs biraz daha sürse WB yenilecekti.

Sadece bunların savaştığı yerde gölgeyi nereden bulacaklar?
Önceden kesip, bedenleri eklediği gölgeleri kendisine geri çağırabiliyor. Thriller Bark'tan gölge depolayıp öyle gelir savaşa. :D Çağırma sınırı var mıdır yok mudur bilmiyoruz ama Thriller Bark'tanda çağırabilir. :D

Ne tür bir savaş hayal ediyorsunuz acaba merak ettim. Önceden sözleşilmiş, mekanı belirlenmiş, hakemi atanmış bir savaş mı? :D
Çıkışta bekleyin!

Tartışın beyler iyi oluyor iyi:flaugh:, arada harbiden güzel laflar dönüyor.
Beyazsakal alır diyen arkadaşlara göre 2 amiral Beyazsakala az gelir yönün de mi düşünüyorlar acaba? En azından herkes herhalde bu sekizlinin iki amiralden üstün olduğunu kabul ediyordur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık