Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dünyanın En Güçlü Kılıç Ustası Kimdir?

Kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    226
Roger’ın dumanlı taşan hakisinden 3 kılıçta birden düşün işte.O zaman Zoro’nun neden en güçlü görüldüğünü ve Zoro fanlarının beklentilerinin neden bu kadar büyük olduğunu anlarsın.:fool:
ülen bu zoro ashura ve ryuu kullanınca sis bombası atmış gibi olacak desene yav :S düşünsene beyblade gibi dönüyor, hakisi şekillenip ejdere dönüşüyor falan.

Biz ne zaman element uydurmuşuz ?

• Kılıcı karartmış. Mangada geçiyor. Bunu yapan 2 kişi var sadece. Bu da seviyenin ne kadar ileri olduğunu gösteriyor.
  • Herife Kılıç Tanrısı denmiş. Mangada geçiyor. DEIKU'dan daha billurlu bir ünvan bana kalırsa.
  • En güçlü savaşçı ruhu denmiş. Irade=güç temeline kurulan bir seride bu en güçlü adam demektir.
  • Ülkesini kutsal mallara ve diğer düşmanlara karşı korumuş. Mangada geçiyor.
Beğenmeyip bir kulp bulursun büyük ihtimalle ama vaziyet bu :bilmem:
"1"-Ryuma kendi zamanının en güçlü kişisiydi. "2"-Kendi kılıcını karartmış ve o kılıçla en güçlü olmuş. Oden daha kendi kılıcını karartamamış. Odenin kızı bile ryumanın kılıcını daha çok önemsiyor. Oden daha büyük biri olsaydı onun kılıcını vermezdi bence. Başka kılıç verirlerdi karşılık olarak. Ryuma için kılıç tanrısı deniyor. "3"-Rakibini saniyeler içinde yeniyor."4"- Korsanlara ve denizcilere ve asillere tek başına kafa tutmuş."5"- Adam dünyayı gezmiş, kimse de gidip öldürememiş. Seride böyle övülen adam yok. Bence en güçlü karakter o. Odenden güçlü olması bişe ryumayı en az yonkou seviyesine koyar.
Ryuuma'nın ne kadar güçlü olduğunu anlatma, onu zaten biliyoruz reyiz. Bu sayılanların somut delilini istedim ben. Sen yine ayet yorumlamışsın.

En büyük savaşçı ruhu=en güçlü adam.

Op'ta irade=güç ise buna itiraz edeceğin bir şey olmaması lazım :hmm:
İşte bu bir yorum, somut gerçek değil.

Ayrıca iradeden bahsetmiyor, sadece savaşçı ruh diyor. Farklı şeyler ve farklı yorumlanabilirler.

Adam en güçlü olarak bilinen kingle dövüşmek istiyor. Kingin kendisi olduğunu bilmiyor.
En güçlü adam denmiyor. Savaşçı ruh, çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Kişisel yorumunuzu gerçek kabul ediyorsunuz.

Ne tek başına savaştığı ne de en güçlü olduğu geçiyor.

bu ne demek şimdi :S yoksa ryuuma ve mihawk da ashura kullanabiliyor mu:eek::eek::eek: hakilerini cisimleştirip 3 kılıç stili mi kullanıyorlar:eek::eek::eek: oha demek ki mihawk zoronun bu üç kılıç stilini görünce ondan tırstı.....

mihawk korsan değilse shichibukai nasıl oldu :S mihawk korsan değilse shichibukailiği düşünce neden etrafı sarıldı :S
-Mihawk korsan değil.
Korsanfan :hhh:

İşte bu bir yorum, somut gerçek değil.

Ayrıca iradeden bahsetmiyor, sadece savaşçı ruh diyor. Farklı şeyler ve farklı yorumlanabilirler.

En güçlü adam denmiyor. Savaşçı ruh, çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Kişisel yorumunuzu gerçek kabul ediyorsunuz.

Ne tek başına savaştığı ne de en güçlü olduğu geçiyor.
Yahu söylense ne olacak ki ? Kid Big momdan kaçtı dendi adam kendi ağzı ile alacağımı aldım yaramı verdim gitti dedi.Oruç öldü dendi ölmediği ortaya çıktı.Katakurinin sırtı yere gelmesi dendi kendi ağzı ile yalanladı.Reylih grand lineı fethettik dedi Wbyi yenmemişler Big momı yenmemişler.Karakterlerin her söylediğine inanılıyor şaka gibi bir şey.Oysa mangada açık açık kimin ne dediği önemli değil deniyor alenen.Hala efsaneler,söylentiler üzerinden yorum yapılıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık