Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dünyanın En Güçlü Kılıç Ustası Kimdir?

Kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    226
Çöpden'de potansiyel vardı ama zamansız çorba oldu. Yaşasaydı Mihawk'ın geri vites listesine bir kişi daha eklenmiş olurdu.

Ryuma fazla gömülüyor.Roger kadar övülen tek adam Ryuma seride.Bırakın da öyle bir ihtimal olsun.Zaten Oden’in ağababası gücündeyse Roger gibi olması normal olur.

Ryuma fazla gömülüyor.Roger kadar övülen tek adam Ryuma seride.Bırakın da öyle bir ihtimal olsun.Zaten Oden’in ağababası gücündeyse Roger gibi olması normal olur.
joyboy ryuumaymış. yani roger aslında keşke senin devrinde yaşadaydım derken ryuumaya özeniyor, onun gücünü kıskanıyor, kendi döneminde dev bi ejder kesemeyecek kadar güçsüz olmasından utanıyor, belki çocuğum keser deyip çocuk yapıyor. nası rp, bence gelişir :/

joyboy ryuumaymış. yani roger aslında keşke senin devrinde yaşadaydım derken ryuumaya özeniyor, onun gücünü kıskanıyor, kendi döneminde dev bi ejder kesemeyecek kadar güçsüz olmasından utanıyor, belki çocuğum keser deyip çocuk yapıyor. nası rp, bence gelişir :/
Olmaz olmaz demem çıkabilir ama farklı noktaya değineceğim.Hiçbir korsan 5 milyar ödülü aşamadı wb ve roger dışında dediler.Yani Ryuma korsan olmadığı için hükümet başına gayet onlar kadar ödül koymuş olabilir.5 + yani.Bu da elbette bu ikisinin liginde olduğunu gösterir.Dragon denecek şimdi ama sadece korsanlar geçemedi denilince aklıma başka ihtimal gelmiyor.Dragon daha korkutucu şeyler başarmış değil.

Ryuuma 1 metrelik kılıcı anca karartabilmiş. Mihawk 3 metrelik hayvan gibi kılıcı öyle bi karartmış ki adına gece diyorlar.

Mihawk>Ryuuma>>Rayleigh>>>>>>>>>>>>>>>>>>Oden

ciddi ciddi yazacağını sanmıyorum :S zaten burda splashofbullshit reyiz yazıyor, bana gerek yok deyip çekilecektir.
shit

Oden'in kızı bile babasının kılıcındansa Ryuma'nın kılıcı diyor. Burdan az çok Oda'nın Ryuma'ya verdiği önemi görüyoruz. Gidip eskiler güçsüz gibi bir şey çıkarmaz tam tersi Joyboy,Ryuma gibi adamlar Roger seviyesi çıkabilir ki bence çıkacaktır.

Rayleigh veya başka birisi kılıcını haki ile siyah yapamamışken Ryuma yapabilmiş bu bile haki seviyesine işaret.
Bu b.hakinin kullanım çeşidine göre değişir. K.haki - geleceği görme ve - radar diye ayrılıyorsa pekala b.haki de - içten patlatma ve - kılıç karartma olarak ustalıklara ayrılabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık