Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dünya Ne Zamana Kadar Böyle Gidecek?

Sistem Ne Zamana Kadar ve Sonrasında Nasıl Devam Eder?

• Kullanılan toplam oy
    80
25-50 yıllık bir süreç geçtikten sonra bir şeyler olabilir. Soruyu tam olarak anlamadım ama, insanların içinde olduğu bataklıktan nasıl kurtulacaklarıysa soru; Hiçbir zaman. Her zaman kötü olan seçeneği seçecek insanlar olacak ve bu da kötü sonuçlara yol açacak. Marsa da gitse, gen de değişse, bu durum değişmez. İnsanlar çevreyi değil, kendilerini değiştirmeyi öğrenmeliler.

İnsanlığın bu saatten sonra yok olucağını düşünmüyorum. En azından çevresel şartlardan ötürü. Savaşarak filan kendi kendini yok ederse ayrı.

Dünyanın çoğu yerinde nüfus planlamasının bile ne olduğu bilinmediği için insan sayısı kontrolsüzce artıyor gerek yaşamını konforlu hale getirmek için, gerek neslini sürdürebilmek için diğer canlılara yada kendi türlerine zarar veriyor insanlar. Bu uzun yıllar böyle gider en sonunda ya kendi kendimizi yok ederiz yada bizden daha gelişmiş bir tür bizim diğer türlere yaptığımızı bize yapar.

İnsanoğlu yok olmaz arkadaşlar. Küresel bir nükleer savaşın çıkmasını olası görmüyorum. Ama kıtlık, kuraklık vs. gibi şeyler olur. Bunlar da bütün dünyayı sarmaz. Anadolu'da doğan birisi olarak yaşama şansımız düşük tabii.

Olay bu aslında. Dünyanın kanıtlanmış 50 yıllık petrol rezervi var sadece. Nüfus arttıkça bu süre kısalıyor.

Her yüzyıl büyük devletlerin kuruluş, yükseliş, duraklama ve yıkılışlarına sahne olmuştur. Dünya bir terazide son üçyüz yıldır bu düzen hakim. Bu yüzyıl bu sistemin değişeceğini düşünüyorum. Öncesinde savaşlar olacak ve insanlığın büyük kısmı birbirini yok edecek. Sonra güzel bir dönem gelecek.

Bizim Türkiye'miz için güzel günler uzakta değil. Yerli üretime olan talep arttıkça ve toplum olarak daha fazla kullanır hale gelince iyi bir gelişim göstereceğiz.

Yerli ve milli projelere hep destek tam destek. :utan:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık