Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dressrosa'daki En Güçlü 10 Karakteriniz

Seriyi bitirmeye niyetin yok sanırım. :(
Bana kalsa yarın Akainu vs Luffy atarım.

Seri ne zaman bitecek o zaman? Bu adamlar en fazla 2 arc sonra yonkouya yürüyecekler. Bence amiraller ile aralarında pek fark yok hatta Akainu birçoğuna da üstün gelebilir ama 4 ya 5 arc kadar sonra o seviyede olacaksa sıkıntı.
Ya abi 4 ve ya 5 arcdan önce Akainu'yu yakalarsa asıl sıkıntı.Yani diyelim 3 arc sonra Akainu düzeyine erişti.Oda daha rahat 10 senem var dedi 3 arc tahmini 5 sene sürse geri kalan 5 senede ne anlatacak?Akainu seviyesi adam zaten raftele yürür bir de gider babasının yanında DH ile çarpışır.Bunlarda 5 sene olmaz zannımca.Tabi herkesin olayların ne kdar süreceği konusundaki fikri farklı.

Bana kalsa yarın Akainu vs Luffy atarım.

Ya abi 4 ve ya 5 arcdan önce Akainu'yu yakalarsa asıl sıkıntı.Yani diyelim 3 arc sonra Akainu düzeyine erişti.Oda daha rahat 10 senem var dedi 3 arc tahmini 5 sene sürse geri kalan 5 senede ne anlatacak?Akainu seviyesi adam zaten raftele yürür bir de gider babasının yanında DH ile çarpışır.Bunlarda 5 sene olmaz zannımca.Tabi herkesin olayların ne kdar süreceği konusundaki fikri farklı.
1-2 ark içinde Yonkoularla çarpışması lazım ne Akainusu daha wgnin tonla birimi vardır dünya çapında bir savaş var hatta akainuyu bir aradan çıkartsın da esas olayları görelim.

1-2 ark içinde Yonkoularla çarpışması lazım ne Akainusu daha wgnin tonla birimi vardır dünya çapında bir savaş var hatta akainuyu bir aradan çıkartsın da esas olayları görelim.
Law ya da başka bir novayla itttifak kurarsa anca 1-2 arca yonkouyla çarpışır yoksa 2 arc geçsede tek başına yonkouya dalamaz bunun için en az 4 arc geçmesi lazım.Ayrıca Akainun ben son arca kadar aradan çıkacağını düşünmüyorum dünya çapında gerçekleşecek o büyük savaşta da yerini alacaktır.

Law ya da başka bir novayla itttifak kurarsa anca 1-2 arca yonkouyla çarpışır yoksa 2 arc geçsede tek başına yonkouya dalamaz bunun için en az 4 arc geçmesi lazım.Ayrıca Akainun ben son arca kadar aradan çıkacağını düşünmüyorum dünya çapında gerçekleşecek o büyük savaşta da yerini alacaktır.
O zaman rakibi Luffy olmaz. Luffy muhtemelen wgnin en güçlüsüyle çarpışır o da ya goroseidir ya da halen daha görmediğimiz biri çıkar.

1)Fuji
2)Sabo-Dof
3)Luffy
4)Law-Zoro
5)Pica
Gerisini yazmıyorum. Fuji ile Picanın küçümsenmesine de aklım ermiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık