Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dressrosa'daki En Güçlü 10 Karakteriniz

Luffy G4'lü gezsin bütün ömrü boyunca, yinede amiral alamaz g4 ile. Bunun için G5-G6 lazım, sen amiralleri ne sanıyorsunuz lütfen:a:
Tekil mi söyledin çoğul mu anlayamadım ama g4lü Luffy amiralle kapışır çok rahat. Sen g4ü ne sandın Dofa şehir turunu attıran tekniği hafife almışsın. :a:

derviş

Luffy zoro ve sanji amirale karşı vs kazanır da luffy nin birebirde amiral alması zor şu seviyede bence.

G4ün etkilemeyeceği adam yoktur sorun süresinde sadece.
Yeri burası değil ama bence G4ün süresinde çok büyük bir değişim yaşanmıycak. Bunun yerine Luffy istediği gibi kontrol etmeyi öğrenir, çünkü bu arc Luffy sürenin yarısını kontrol etmeye harcadı. Gereksiz yerlerde G4ten çıkabiliyor olsaydı Dof'u indirmişti.

Tekil mi söyledin çoğul mu anlayamadım ama g4lü Luffy amiralle kapışır çok rahat. Sen g4ü ne sandın Dofa şehir turunu attıran tekniği hafife almışsın. :a:
Tutturmuş millet şehir turu veya kafes itiyor muhabbeti. Şehir turu attıda ne oldu dof, Fujitora kafesi itince leveli mi düştü. Bana göre Fujitora it's over 9000 levellik adam:cool:

Akainu'dan da mı güçlü?Sanmıyorum.Bana göre Luffy'nin Kizaru'ya yetişmesine 2 arc var maximum 3 ama Akainu'yla baş etmesi için 4-5 arc filan geçmesi lazım
Seriyi bitirmeye niyetin yok sanırım. :(

Tutturmuş millet şehir turu veya kafes itiyor muhabbeti. Şehir turu attıda ne oldu dof, Fujitora kafesi itince leveli mi düştü. Bana göre Fujitora it's over 9000 levellik adam:cool:
Ne diyor sen, ben bir şey anlamıyor. :S

Akainu'dan da mı güçlü?Sanmıyorum.Bana göre Luffy'nin Kizaru'ya yetişmesine 2 arc var maximum 3 ama Akainu'yla baş etmesi için 4-5 arc filan geçmesi lazım
Seri ne zaman bitecek o zaman? Bu adamlar en fazla 2 arc sonra yonkouya yürüyecekler. Bence amiraller ile aralarında pek fark yok hatta Akainu birçoğuna da üstün gelebilir ama 4 ya 5 arc kadar sonra o seviyede olacaksa sıkıntı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık