Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dressrosa'daki En Güçlü 10 Karakteriniz

Burgess üst yöneticilerden güçlüdür muhtemelen.En kötü bir Vergo yada Kyros vardır hatta bence fazlasıdır.Küçümsemek lazım Sabo'ya bakarak.Zaten Sabo da öyle ahım şahım bir üstünlük kurmadı adama pençeyle saldırı blokladı.Sanki Burgess,Bastille gibi tek yedi sanacak okuyanlar. :artiz:

Burgess üst yöneticilerden güçlüdür muhtemelen.En kötü bir Vergo yada Kyros vardır hatta bence fazlasıdır.Küçümsemek lazım Sabo'ya bakarak.Zaten Sabo da öyle ahım şahım bir üstünlük kurmadı adama pençeyle saldırı blokladı.Sanki Burgess,Bastille gibi tek yedi sanacak okuyanlar. :artiz:
Sabo ciddiye alsa Burgessin teke gitmeyeceğinin garantisini verebilir misin?

hunter07

İkisi de alamaz Luffyi. Law yardım istiyor Luffyden, çare bekliyor, kendinden ezik olduğunu düşünse akıllı adam böyle birşey yapmaz... Burgess mümkün değil duramaz karşısında Luffynin... Ben böyle düşünüyorum..

Alpamis

Burgess kim ula 2 yıl öncesinde rakip olamayacak adam sonrasında mı Luffy nin rakibi olabilecek. Burgess hikaye. Zoro Diamante ile birlikte alır Burgess' ı bence.

Sabo ciddiye alsa Burgessin teke gitmeyeceğinin garantisini verebilir misin?
Yanlışın var.Sabo adamı ciddiye aldı.Muhtemelen Bellamy gibi rakiplerin seviyesini hissedebildi.Diamante'yi hiç sallamadı ama kaygılı biçimde bununla işimiz var diyerek Burgess'in adını sayıkladı. :) Yani pençeyle durdururken dalga geçer gibi durdurmadı adamı.Ki o saldırı dalga geçilecek bir saldırı değil zaten,kolezyumu titretiyor.

Burgess bir Bastille değil daha fazlasıdır net biçimde.

Yanlışın var.Sabo adamı ciddiye aldı.Muhtemelen Bellamy gibi rakiplerin seviyesini hissedebildi.Diamante'yi hiç sallamadı ama kaygılı biçimde bununla işimiz var diyerek Burgess'in adını sayıkladı. :) Yani pençeyle durdururken dalga geçer gibi durdurmadı adamı.Ki o saldırı dalga geçilecek bir saldırı değil zaten,kolezyumu titretiyor.

Burgess bir Bastille değil daha fazlasıdır net biçimde.
Tabiki Bastille değil ama sonunun çok farklı olacağını sanmıyorum. En fazla biraz uğraşırda yer Burgessi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık