Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dressrosa Güçleri vs. Karma Takım

Dressrosa Güçleri VS Karma Takım

• Kullanılan toplam oy
    83

kör topal

Kuma Dofu yenebilir desen hiç karışmıycam yorumunada,sen tutupta açık ve net yener dersen,olmaz.
Benim düşüncem bu yönde. Kuma daha zorlanmadan tayfayı 2 kere yenmiş adam. 2 yıl sonra robot olmasaydı da hakili bir şekilde karşımıza çıksaydı Doflamingo karşısında üstünlük kura kura yenerdi.

Kizaru yada Aokiji nasıl hiç bir şey yapamazdı? Meyvesini yeni almış Sabo'nun karşısına eğitimli amiraller gelice ve hiç bir şey yapamayacaklar? Fujitora'nın adalet anlayışı Akainu gibi olsa şu an Sabo felan kalmazdı ortada. Aynı şekilde Kizaru da delik deşik ederdi.
Eğitimli amiral nasıl oluyor,Fujştora eğitimli değilmiymiş,Sabo mera merayı yemeden öncede aşırı güçlüydü,muazzam b haki kullanıyordu,üstüne mera mera yedi,bir amirali tutar tabii.

Kizaru delik deşik nasıl etsin,Sabo logia :)

kör topal

Afiyet olsun o zaman. Hani şu İva'nın, Kuma değil mi? Sanji'yi gördük ne kadar güçlenmiş.:D
İvankov'un Sanjiyi eğittiği kesin mi? Değil.
Kuma MF'da robottu yani aklı alınmış mıydı? Evet
Meyvesini kullanabiliyor muydu? Hayır.

Eğitimli amiral nasıl oluyor,Fujştora eğitimli değilmiymiş,Sabo mera merayı yemeden öncede aşırı güçlüydü,muazzam b haki kullanıyordu,üstüne mera mera yedi,bir amirali tutar tabii.

Kizaru delik deşik nasıl etsin,Sabo logia :)
Bilinene göre sırf boşluk var diye atanmış biri. Yani eğitim aldığı hakkında hiç bir şey yok. Gücü amiral ortalamasına yakında alınıyordur bence. Bunun yanında Sabo'nun hakisi iyi evet haklısın ama sadece haki ile bitmiyor ki iş. Avantaj durumu var meyve var. Bence orada Aokiji yada Kizaru olsaydı Sabo ölürdü.

Logia meyvelerine haki ekleniyor mu daha belli değil ama ekleniyorsa Sabo delik deşik olurdu.

Bana göre karma ekipte Mingo'yu yenecek 3 adam var.

Kuma
Aokiji
Marco

Sabo'yu yenme derdinde olmayan her amiral Isshou gibi rölantide takılırdı. Ciddi bir Fujitora Sabo'yu gömerdi oraya, hiç şüphem yok.

Acaba Fujitora ve Aokiji'nin dövüşü nasıl olurdu onu merak ediyorum ben asıl. Çok değişik iki yetenek. Vs. Mi açsam :)

Vay be sonunda zorlu bir karşılaşma!2 yıl önceki BB bana hep tırt gelmiştir.Kuma’yı aklı başındaki haliyle değerlendireceğim.

Issho vs Aokiji, artık 10 gün mü savaşırlar 20 gün mü onu Allah bilir, berabere.

BB vs Law ,ben şimdiki Law’ın eski BB’yi zorlanarak da olsa alacağını düşünüyorum.Eski BB hep açık veren 10 saat konuşan hep ilk darbeyi alan biri Law da vereceği tek darbede işi bitirebilecek biri bu yüzden Law alır diyorum.(BB Magellan’dan da güçlüydü belki ama aklı bir karış havada Lol oynayanlar bilir bana hep Draven’ı hatırlatıyor kendisi işi gücü şov,abisi Darius da Akainu’yu neyse bunun konumuzla ilgisi yok. :flaugh: )

Zoro vs Vista, Vista alır şimdilik ama bence pek savaşmaya hali de kalmaz.

Dof vs Kuma, aslında ilk olarak Luffy ile karşılaştıracaktım ama aklı bir karış havada olan kim olursa olsun Kuma yener bence o yüzden işi garantiye almak istedim.

Marco vs Sabo, Marco alır.

Luffy vs Jimbei, Luffy alır.

Çekişmeli de olsa Dressrosa güçleri alır.

İvankov'un Sanjiyi eğittiği kesin mi? Değil.
Kuma MF'da robottu yani aklı alınmış mıydı? Evet
Meyvesini kullanabiliyor muydu? Hayır.

.
böyle bir şey yok.
Sanji oradaki okamalar ile dövüşüp yemek tarifleri aldı. İva'yı yenip yenemediği belli değil. Sen diyorsun ki Kuma'nın gücü azaldı. Saf mı bu adam da kendi gücünün kısılacağı şeyi yaptırsın. Meyvesini gayet kullanıyor, nerede kullanmadı. 2 sene önce yarı ölü Zoro bildiğin çizdi Kuma'yı. Gördüğümüz Dof'a, 2 sene önceki Zoro öyle bir şey yapabilir diyorsan bilemem tabi. Neyse tek karaktere indirgemeye gerek yok ama Kuma dan İva bile korkmuyor nereye Dof'u alıyor.

Hani şu Doflamingo'nun arkasından yancısı gibi yürüyen Kuma'dan mı bahsediyorsunuz.Kuma yer ama birkaç fırın ekmek yer anca Doflamingo seviyesine gelebilmek için. :)

İki tane aklı da olsa Doflamingo - sama için Law'dan çok farklı olmaz.Daha iki sene önceki Zoro'dan hasar alan bir adamı abarttığınızın farkındasınızdır umarım. :/

Hani şu Doflamingo'nun arkasından yancısı gibi yürüyen Kuma'dan mı bahsediyorsunuz.Kuma yer ama birkaç fırın ekmek yer anca Doflamingo seviyesine gelebilmek için. :)

İki tane aklı da olsa Doflamingo - sama için Law'dan çok farklı olmaz.Daha iki sene önceki Zoro'dan hasar alan bir adamı abarttığınızın farkındasınızdır umarım. :/
Şu Kuma Dofu alır diyenleri sana havale ediyorum,dışardayım cevap veremiyorum.

Şu Kuma Dofu alır diyenleri sana havale ediyorum,dışardayım cevap veremiyorum.
Ben burdayım merak etme. :) Kuma'nın bir kere kazanabilmesi şuradan imkansız.Doflamingo Px - 0 tanıtımını bizzat yapan adam.Kuma ve Vegapunk hakkında herşeyi biliyor.Böyle şeylere ilgili.Güçlerini ve neler yapabileceğini iyi biliyor yani.Fakat Kuma için Doflamingo'nun en azından meyvesi tam olarak bir sır.

Birde Kuzan Sabo'yu alır denmiş.Kuzan önce Ace'i alsın.Meyvesi aleve karşı işlevsiz sanmıyorum indirsin Sabo kaybetmez ona karşı.Haki ve teknik bakımından üstün gelir eninde sonunda.Vs konusu açmak lazım aslında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık