Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dressrosa Güçleri vs. Karma Takım

Dressrosa Güçleri VS Karma Takım

• Kullanılan toplam oy
    83
Şu anketi sadece 1 power up sonra güncellesek Dressrosa ekibi yıkar geçer ortalığı. Ama bakıyorum, Law'ın karma ekipten alacağı tek isim Jinbei olur. Kuma falan mahveder Law'ı. O herifin gücü muazzam birşey.

Mingo. Kuma bence Mingo'yu yer. Çok zor da olsa. Marco desen, Kuma'dan daha zorlu bir rakip Mingo için. Marco her türlü alır.

Luffy yami yami'li Teach'i alamaz bence. Çünkü G4 süresi sıkıntılı ve Teach defalarca zikredildiği üzere anormal biri. Dayanıklılığı normal değil :) o yüzden Luffy sıkıntı çekebilir. Yine de Teach'in her zamanki mallığı, sürekli açık vermesidir. Bu huyundan sebep Luffy'ye şans veriyorum yine de. Ama dediğim gibi olayı Teach'in dayanıklılığı belirler.

Diğer karşılaşmaları değerlendirmeden bile şu durumda karma ekip alıyor. Yine dediğim gibi, sadece 1 power up sonra anketi güncellenmiş şekilde görmek isterim :)

Sabo Marco'yu alsa, Luffy, Law ve Zoro üçlüsü ve Jinbei, Vista ve Kuma üçlüsünü alsa, geriye sadece Doflamingo ile Fujitora ve Aokiji ile Teach kalıyor. Doflamingo hem meyvesinde hemde Haki'de iyi olduğundan Teach'in yami yami'li halini alır, unutmamak gerekir ki hem çevik hemde yakın dövüşte yetenekli Doflamingo, Teach, toy Ace'i zor yenmişti. Son olarak Aokiji ve Fujitora kalıyor, bu elemanların ikisi de sağlam fakat Aokiji Filo Amirali olacak güçte idi. Dövüşlerden galip ayrılan tarafların biraz desteği ile birlikte Aokiji'de düşer diye düşünüyorum, Galip taraf Dressrosa Güçleri.

kör topal

Herkes kafasına göre eşleşme yaptığı için iki taraf ta kazanıyor. Bence iki grup ta birbirine denk seviyedeler. Teach eğer güncel halde olsa çok rahat karma derdim ama 2 yıl önceki ezik hali baz alınmış yapıcak bir şey yok berabere.

kör topal

Sıkıntı yok, sen de haklısın. Karşı tarafta Aokiji hariç Dof'la denk dövüşebilecek birisi yok maalesef. Rosa ekibi katliam yapar.:D
Kuma Doflamingo'yu yer. Bu kadar açık ve net. Bunun yanında karma takımda Marco da dayanıklılığı sayesinde Doflamingo'yu yenebilir.

kör topal

Sabo ile vs mi atmış,Kizaruda Aokijide orda olsa Saboya hiç bişe yapamazlardı.
Kizaru yada Aokiji nasıl hiç bir şey yapamazdı? Meyvesini yeni almış Sabo'nun karşısına eğitimli amiraller gelice ve hiç bir şey yapamayacaklar? Fujitora'nın adalet anlayışı Akainu gibi olsa şu an Sabo felan kalmazdı ortada. Aynı şekilde Kizaru da delik deşik ederdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık