Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball Super Anime Tartışma

Cp0Lucci

öyle diyosunuzda animede trunks vegeta ve gokuyla öfkeninde etkisiyle nerdeyse aynı güçte oldu trunksun birde tanrı moda geçtiğini düşünemiyorum
Mangaya sadık ilerlemediğinden o, mangada güç dengesi daha belirli
Animede ssj3 Goku, Gelecek Tranks ı indiriyor. Ama mangada ' God ' forma geçmeden yenemeyecek seviyede belkide. Hatta Vegeta ' Hile yaptın diyor ' mangada Goku'ya

Anime = Ssj3 Goku > Ssj2 Trunks
Manga = Ssj 2 Trunks > Ssj 3 Goku ve ya Ssj2 Trunks = Ssj3 Goku

God form ise tek atıyor zaten Ssj2 Trunks a

sırf vegito geliyor diye ilk defa bütün bir DBS bölümü izledim. Süre sınırı gibi işin mantığında değilim ama Vegitoyu en son gördüğümde super buuya karşı çok iyi bir iş çıkarmıştı. Neden burada bu kadar ezik bir hava çizdi? zaten süre sınırı koydunuz bari kibirli bir portre çizip süre bitince "aa öldürmeyi unuttum" deseydi :/

Bu kadar kolay mıydı be, Vegito'nun bitirmesi lazımdı. Trunks ne yaptı, genki dama desem değil ama illa onu öne atmak için tuhaf bitirdiler.

Üye silindi 2781

Çok güzel bölümdü,eğlenceli ve tatmin ediciydi.Fakat Vegito'yu bu kadar kısa görmek üzdü diyebilirim.Ayrıntılı incelemeye ulaşmak isterseniz.

Her şeyi sıfırladık en son Zen oh çözdü de Beerus ve Whis halletti gibi. Neyse önümüze bakacağız artık. Sonraki bölümde Muten Roshi sama var gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık