Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball Super Anime Tartışma

Yok be haci god moda gecip tek atti goku Trunksa,Vegetada god modla Trunksi dovdu.

Karakterlerin potansiyelleri iledr alakali mesela Gohanin ssj2 si diger kisilerin ssj2 sinden daha gucludur.

Trunks in ssj2 side,Vegeta ile Gokunun Ssj3 kadar guclu.
ilk başta goku god modda hemen yenmişti trunksı ama daha sonra gokunun god modda yenemediği black gokuyla vs attı bildiğin trunks yani gücünü artırdı

Zamasu beklediğimiz gibi oldu. Şu an aşırı güç farkı oldu bizimkilerle. Fakat ben bu sefer farklı bir şeyler bekliyorum. Üçlü Fusion olacak sanırım.

Zamasu beklediğimiz gibi oldu. Şu an aşırı güç farkı oldu bizimkilerle. Fakat ben bu sefer farklı bir şeyler bekliyorum. Üçlü Fusion olacak sanırım.
Trunks'ı da mı katıyorsun. Bölüm eğlenceliydi ama. Bulma'nın kur yaparak oyalamaya çalışması, olsun video olduğu halde Trunks'a saçma hareketler öğretmesi. En son mühürü de unutmuş saflar.

Bu ölümsüzlük olayı can sıktı ama birleşmeyle üstünde olsalar en sonunda nasıl yenilecekler. Goku yanlışlıkla tuşa basıp Zeno'yu çağıracak gibi.

Trunks'ı da mı katıyorsun. Bölüm eğlenceliydi ama. Bulma'nın kur yaparak oyalamaya çalışması, olsun video olduğu halde Trunks'a saçma hareketler öğretmesi. En son mühürü de unutmuş saflar.

Bu ölümsüzlük olayı can sıktı ama birleşmeyle üstünde olsalar en sonunda nasıl yenilecekler. Goku yanlışlıkla tuşa basıp Zeno'yu çağıracak gibi.
Aynen diğer bölümün trailerunda Trunks bayağı aktif gözüktü bana. Goku ve Vegita fusionu hepimizin beklediği bir şey. Ben de farklılık olarak Trunks'ı kattım.

Bulma'nın aptallığı güldürdü beni. Zeno-sama bu ikisi için gelmese daha iyi olur ama bende geleceğini düşünüyorum.

Fusiona Trunksın eklenebilmesi için kisinin vegeta ve goku ile aynı ayarda olması gerekir, Trunks onlar kadar güçlü değil, o yüzden imkansız bu dediğin.

Fusiona Trunksın eklenebilmesi için kisinin vegeta ve goku ile aynı ayarda olması gerekir, Trunks onlar kadar güçlü değil, o yüzden imkansız bu dediğin.
Trunks bizimkiler kadar olmasa da öfkesiyle beraber yol kat etti ve Zamasu'nun karşısında durabildi. Sonra bizimkiler tekrar geçmişe gidip eğitim yapıp geri döndüler. Zor da olsa ihtimal veriyorum ben.

Zamasu iyi kibir gösteriyor ama hep bir şekilde dokunuyorlar. Gowasu falan orada bir görünüyor bir kayboluyor, süs niyetine duruyorlar ya, onları ya çeksin ya da rol versin.

Kame evini, frankestein falan görmek güzeldi.

Vegeta yine kendini feda etti.

Ka me ha me Ha yı görmek ayrı keyif verdi, resmen aynısını yaptım yahu.:D

Zamasu iyi kibir gösteriyor ama hep bir şekilde dokunuyorlar. Gowasu falan orada bir görünüyor bir kayboluyor, süs niyetine duruyorlar ya, onları ya çeksin ya da rol versin.

Kame evini, frankestein falan görmek güzeldi.

Vegeta yine kendini feda etti.

Ka me ha me Ha yı görmek ayrı keyif verdi, resmen aynısını yaptım yahu.:D
Küpeleri Goku ve Vegeta'ya verecekler Goketa geri dönecek durum orta da gibi. Yani orada bulunmalarının sebebi o.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık