Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 333 76.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    437
Nasıl " en iyi kılıç ustası" ünvanını aldı çok merak ediyorum. Gördüğümüz kadarıyla bu ünvanı Zoro dışında takan kimse yok. KK ünvanı gibi talep görmüyor. Zoro'nun bi düşmanı çıkıp " o ünvan benim olacak" falan deseydi bari.
Ya da arada gazetelerde " x kılıç ustası Mihawk'a meydan okudu ama yenildi" diye haber çıksaydı . Vista bile ilk kez karşılaşmıştı. Wano desen dışa kapalı.
Kaç bölüm oldu Zoro bile doğru dürüst kılıç ustasıyla kapışmadı. Seride böyle bir ünvan var ama bu ünvanı amaçlayan kılıç ustaları yok. Bence olay şöyle oldu:

Olası Sengoku- Mihawk diyalogu:

M: Sengoku bütün ünvanlar var ama "En İyi Kılıç Ustası" ünvanı yok. Olmalı bence.
S: Ee yarışma falan mı yapalım?
M: Gerek yok ben olurum.
S: ??
M: Kimse takmıyor zaten ünvanı arada kaynarım, Şahingöz lakabı da pek hoşuma gitmiyor. Bu daha havalı.
S: Benim çıkarım ne?
M: Hükümet daha güçlü görünür.En iyi kılıç ustası size katılmış boru mu?
S: Ben bir üstlerine danışayım, bakarız duruma göre.
M: Yav napacan üstleri? Gel he de anlaşalım. İlerde Akainu "Sengoku" olur. O kabul etmez gitmesin güzelim ünvan.
S: İyi tamam. Resmi gazetede yayınlarım yarın.

Nasıl " en iyi kılıç ustası" ünvanını aldı çok merak ediyorum. Gördüğümüz kadarıyla bu ünvanı Zoro dışında takan kimse yok. KK ünvanı gibi talep görmüyor. Zoro'nun bi düşmanı çıkıp " o ünvan benim olacak" falan deseydi bari.
Ya da arada gazetelerde " x kılıç ustası Mihawk'a meydan okudu ama yenildi" diye haber çıksaydı . Vista bile ilk kez karşılaşmıştı. Wano desen dışa kapalı.
Kaç bölüm oldu Zoro bile doğru dürüst kılıç ustasıyla kapışmadı. Seride böyle bir ünvan var ama bu ünvanı amaçlayan kılıç ustaları yok. Bence olay şöyle oldu:

Olası Sengoku- Mihawk diyalogu:

M: Sengoku bütün ünvanlar var ama "En İyi Kılıç Ustası" ünvanı yok. Olmalı bence.
S: Ee yarışma falan mı yapalım?
M: Gerek yok ben olurum.
S: ??
M: Kimse takmıyor zaten ünvanı arada kaynarım, Şahingöz lakabı da pek hoşuma gitmiyor. Bu daha havalı.
S: Benim çıkarım ne?
M: Hükümet daha güçlü görünür.En iyi kılıç ustası size katılmış boru mu?
S: Ben bir üstlerine danışayım, bakarız duruma göre.
M: Yav napacan üstleri? Gel he de anlaşalım. İlerde Akainu "Sengoku" olur. O kabul etmez gitmesin güzelim ünvan.
S: İyi tamam. Resmi gazetede yayınlarım yarın.
Oda'nın sıvadığı iki şey var biri Devrimciler diğeri bu konu aslında Korsan avcıları, ödüller vesaire onların da ciddi bir karşılığı yok yani kısaca Oda sıvıyor xD

Kimseye laf attigim ya da küçük gördüğüm yok ama bu seride kılıç kullanımı ve kılıç ustası gibi şeyler biraz geride kaldı gibi geliyor bana. Yanı gezegende insan klonluyorlar, fetih ve işgal için zehirli teknolojik gaz kullanıyorlar, e dünyanın en iyi kılıç ustasısın ama iki robota tüm ımkan ve konumunu alıyorlar (Savaş Lordu). Zamanı geçti yani, herhangi bir ağır topunda kılıç ustası olmak gibi bir niyeti düşüncesi yok gibi salmışlar unvanı. Seri başında önemi vardı belki farklı düşüncesi de vardı ama tabi yine zaman gösterir.

Yonkou'yu böyle görünce çok birsey beklenmeyecek bir karakter. Ortalamanin üstü gücü vardir ama luffy, law ve kid gibi kaptanlarin ugrasmasina degmez bu saatten sonra. BB'ye ayak üstü ya da bir ihtimal amirallere güme gidebilir en son ihtimal ise zoro. Hatta zoro ile vs. atmasi iyi olur, bu saatten sonra luffy vb. karakterlerin vs. atmasi bir hakaret olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık