Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 335 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    439
Evet ben de yeni farkettim Luffy'nin zıt kişileri aynı safta toplamasını denizlerin en tehlikeli gücü olarak görüp söylüyormuş bunu :D

bence shanks kadar iyi kılıç ustası değil. çünkü shanks mihawk'ı arkadaşı olarak gördüğü için her düelloda sadece mihawk mutlu olsun diye kabul etmiştir. ayrıca diğer yanıyla bakarsak shanks WB'nin tayfası tarafından güçlü olarak kabul edildiği için başbaşa kalmalarına ve karışmamaya özen göstermişlerdir. ama aynı tayfa mihawkın WB'ye saldırısını engellemişlerdir. çünkü mihawk güç olarak WB'nin yakınına yaklaştırmamışlardır.

bence shanks kadar iyi kılıç ustası değil. çünkü shanks mihawk'ı arkadaşı olarak gördüğü için her düelloda sadece mihawk mutlu olsun diye kabul etmiştir. ayrıca diğer yanıyla bakarsak shanks WB'nin tayfası tarafından güçlü olarak kabul edildiği için başbaşa kalmalarına ve karışmamaya özen göstermişlerdir. ama aynı tayfa mihawkın WB'ye saldırısını engellemişlerdir. çünkü mihawk güç olarak WB'nin yakınına yaklaştırmamışlardır.
Alakası yok.Shanks mihawk mutlu olsun diye ne demek ? Çocuğu parka götüreyim mutlu olsun olayına benzemez bu.Mihawk hertürlü kılıç kullanımında Shanks'tan üstündür benim gözümde.

nasıl ne demel skanks mutlu insan kendisi için pek bir şey yapmadı seri boyunca kolunu bile luffy için feda etti. bence shanks hiç bir zaman mihawkı ciddiye almadı :?

nasıl ne demel skanks mutlu insan kendisi için pek bir şey yapmadı seri boyunca kolunu bile luffy için feda etti. bence shanks hiç bir zaman mihawkı ciddiye almadı :?
Shanksı ne kadar tanıdıkkı mutlu insan diyoruz ? Ayrıca mutlukla dövüşün bir alakasını göremedim ayrıca Mihawk ciddiye alınmıyacak bir kişi değil.Hem Mihawk shanksla vs atıyorum diye niye mutlu olsun korsan bunlar parka giden çocuk değiller'ki bir önceki mesajımdada dedigim gibi çocugun gönlü olsun parka götüreyim olayına benzemiyor.Ayrıca bu vs cidddi bir dövüşki Wb bile bahsediyor yani onun kulagına kadar gidiyor.''Sizin mihawkla vs'nizi hala unutamadım diyordu'' yani dediğim gibi sırf mihawk mutlu olsun diye Vs atmaları söz konusu bile olamaz bence.

Elbette göstermez ama bu tüm alanlarda shanksın geçeceğinide göstermez.Ben Kılıç kullanımı olarak Shankstan üstün görüyorum Mihawkı.

bence mihawk shanksle vslerinde shanksle baş edemedi. ama onu zorladı. shanks kolunu kaybedince de vs yapmadılar. shanks de mihawkı dünyanın en iyi kılıç ustası olarak seçti. başka kim o ünvanı verebilir ki zaten. mihawkın en iyi kılıç ustası olması, shanksden güçlü olduğunu göstermez. belki de bu vsler dövül değiş de yarış gibi olmuştur.. tekniklerini yarıştırmışlardır. bilmiyoruzki ne tür bir vs olduğunu da.
Arkadaşım Wb etkilenip bahsediyor bu dövüşlerden saçma bir yarış olacağını düşünmüyorum bi de Shanks niye dünyanın en iyi kılıç ustasına karar versin

Shanks yonkou doğdu zaten duman bombası kullanan bi adamın kaçmasına izin veren adamda ne güzel haki olur

buna cevap bile vermem.
Lütfen haksız olduğum noktayı söyle çok merak ettim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
bilinen tek gerçek mihawkla shanks in kolunu kaybedene kadar oldukça düello yaptığı bu düelloda kazananın olmadığı ve shanks in kolunu kaybettiği zaman mihawk ın dünyanın en iyi kılıç ustası olarak çağrıldığıdır.
Shanks kolunu kaybettiği zaman Mihawk'ın dünyanın en iyi kılıç ustası olduğunu nerden çıkardın ? Öyle bir bilgi geçtide benmi kaçırdım ? Shanksın Mihawkla kolunu kaybedene kadar Vs attığı doğru ama seninde dediğin gibi son noktayı koyan Mihawk...

Not:Yukardada belirttiğim gibi yanlış biliyorsun Mihawkın ne zaman dünyanın en iyi kılıç ustası olduğu ve bu ünvanı kim tarafından verildiği bilinmiyor.

Shanks kolunu kaybettiği zaman Mihawk'ın dünyanın en iyi kılıç ustası olduğunu nerden çıkardın ? Öyle bir bilgi geçtide benmi kaçırdım ? Shanksın Mihawkla kolunu kaybedene kadar Vs attığı doğru ama seninde dediğin gibi son noktayı koyan Mihawk...

Not:Yukardada belirttiğim gibi yanlış biliyorsun Mihawkın ne zaman dünyanın en iyi kılıç ustası olduğu ve bu ünvanı kim tarafından verildiği bilinmiyor.
Olur mu yonkuo Shanks vermiş işte

Abi ben Mihawk'ın Zoroyu eğittiğini bilmiyordum :( Bana daha fazla bilgi verebilirmisin acaba?
Manga okumanı tavsiye ederim daha fazla bilgi istiyorsan

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık