Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 337 76.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 105 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    442
Çocukta Figarland asaleti var. Manevi dedesinin repliğini söylemiş hem de. İstek kapak hikayesi olarak iki torununu birden omuzlarında gezdiren mutlu Garling isteriz.

Fingarland tavşanlar için bütün gücünü kullanan birisi. Mihawk kullanmaz.

- Garling çok gülerdi, ben gülmem. O sürekli poz keserdi, ben kesmem. O tavşanların adını hatırlardı, ben umursamam.

Fingarland tavşanlar için bütün gücünü kullanan birisi. Mihawk kullanmaz.

- Garling çok gülerdi, ben gülmem. O sürekli poz keserdi, ben kesmem. O tavşanların adını hatırlardı, ben umursamam.
Garling, Mihawk-sama’yı görünce eteklerine diz çöker “efendim müsade buyurun ayakkabılarınızı dilimle temizleyeyim” derdi. Im’in kardeşi Mihawk-sama’yla Garling gibi ikinci sınıf bir kutsal ejderi kıyas etmeyelim.

Oda’nın en büyük yanlışlarından birisi gerek ünvanıyla , gerek tasarımıyla her yerinden potansiyel akan bir karakteri bugüne kadar çok az gösterip en sonunda da Cross Guild denen ucube oluşuma sokması oldu. Bu saatten sonra Mihawk Amiral indirse bile saçma sapan Buggy mizahına malzeme olucak , düşündükçe sövüyorum.

Teach ve Aramaki gelmeden kankası kızıl ejderin kılıcını acilen karartması lazım. Yoksa Shanks'ın o beyaz kılıcıyla hiç şansı yok. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık