Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 337 76.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 105 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    442
Luffy değil de Nika diyelim ona, keza Luffy'nin şansı yok.

Ama söz konusu Tanrı Nika olduğunda akan sular durur, o konuya bir şey diyemem. Mihawk'ı da döver, evrene de tek atar. :D

Asıl takıldığım olay şu, Mihawk'ın haala gizem kasma çabalarında olması, adama diyorlar ki gel sen imparator ol, yok ben almayayım, tek isediğim huzur... Huzur ne arkadaşım?!! Bak hala bir aksiyon yok, hala bir misyon amaç yok, nesin sen?! İlginç.

Bunun dışında hangi ligde olduğunu öğrendiğimize göre birini alt edip diğerine kaybetmesi benim için çok önemli bir ayrıntı değil, en nihayetinde imparator liginde bir adam.
Nika hakkında ne düşünüyorsan Nika'ya tasma takıp gezdiren Luffy için üç katını düşünsen yeridir :a:

Serinin belki de en önemli misyonu olan Dragon'u bile hala göremedik Mihawk'ı görmemişiz çok mu? Bu adamın bir misyonu falan da yoktur muhtemelen. Tek olayı bölüm sonu canavarı gibi Zoro'yu beklemek gibi duruyor. :/

Ben esasen hala amiral seviyesi diyorum pek fikrim değişmedi ama amiral ve yonkou farkını eskiye kıyasla çok daha az gördüğüm için artık Mihawk'a amiral ya da yonkou denmiş pek bir şey ifade etmiyor benim için. İkisi de uyar. Ver tayfayı paşalar gibi yonkouluk yapar. Yalnız ödül mevzusunu zerre ciddiye almıyorum haberin olsun :ehe: Hem Kid ve Law'ın Luffy ile denk gitmesinden dolayı hem de malum bir şahsın 2 milyar üstü almasından dolayı. Hele 2 milyarı önceden biliyor olsaydım Mihawk 3'ün üstünü göremez diyenlerle dalga geçerdim nerenizle okuyorsunuz diye xD

Nika hakkında ne düşünüyorsan Nika'ya tasma takıp gezdiren Luffy için üç katını düşünsen yeridir :a:

Serinin belki de en önemli misyonu olan Dragon'u bile hala göremedik Mihawk'ı görmemişiz çok mu? Bu adamın bir misyonu falan da yoktur muhtemelen. Tek olayı bölüm sonu canavarı gibi Zoro'yu beklemek gibi duruyor. :/

Ben esasen hala amiral seviyesi diyorum pek fikrim değişmedi ama amiral ve yonkou farkını eskiye kıyasla çok daha az gördüğüm için artık Mihawk'a amiral ya da yonkou denmiş pek bir şey ifade etmiyor benim için. İkisi de uyar. Ver tayfayı paşalar gibi yonkouluk yapar. Yalnız ödül mevzusunu zerre ciddiye almıyorum haberin olsun :ehe: Hem Kid ve Law'ın Luffy ile denk gitmesinden dolayı hem de malum bir şahsın 2 milyar üstü almasından dolayı. Hele 2 milyarı önceden biliyor olsaydım Mihawk 3'ün üstünü göremez diyenlerle dalga geçerdim nerenizle okuyorsunuz diye xD
Dragon'un motivasyonu da çok saçma. Ohara'yı yakıp, masum araştırmacıları öldürdüler, Eee devrim ordusunuj kuruyorum! Böyle saçma motivasyonmu olur yau. Tamam olur ama o ilk kıvılcım, o ilk heyecanla aksiyona geçme duygusu bana geçmedi. Duygu yerlerdeydi.

Hiç Nika tartışasım yok şu an, Luffy bildiğin Nika'nın taşıyıcılığını yapmış. :D

Kizaru'yu bi görmemiz lazım, eğer impartor amiral denk hale geldiyse problem yok. İmparatorlarla amiralleri en son Mf'de yan yana gördük ve orada Wb iki ayağı çukurdayken net olarak ağırlığını koymuştu, oradan gelen bir İmpartor > Amiral algısı var. Bakalım yeni veriler geldikçe düşüncelerimizi güncellleriz, sorun yok.

Dragon'un motivasyonu da çok saçma. Ohara'yı yakıp, masum araştırmacıları öldürdüler, Eee devrim ordusunuj kuruyorum! Böyle saçma motivasyonmu olur yau. Tamam olur ama o ilk kıvılcım, o ilk heyecanla aksiyona geçme duygusu bana geçmedi. Duygu yerlerdeydi.

Hiç Nika tartışasım yok şu an, Luffy bildiğin Nika'nın taşıyıcılığını yapmış. :D

Kizaru'yu bi görmemiz lazım, eğer impartor amiral denk hale geldiyse problem yok. İmparatorlarla amiralleri en son Mf'de yan yana gördük ve orada Wb iki ayağı çukurdayken net olarak ağırlığını koymuştu, oradan gelen bir İmpartor > Amiral algısı var. Bakalım yeni veriler geldikçe düşüncelerimizi güncellleriz, sorun yok.
Duygu tabi geçmez çünkü çok geç kaldı bazı şeyler için. Eskiden devrimciler Dragon falan merakla bekliyorduk ama o kadar çok bekledik ki amaaann demeye başladık. Azar azar olsun değinmesi hikayeyi ilerletmesi lazımdı. Dragon'un işleneceği ana kadar bekletmek heyecanı öldürdü.

Yani artık yonkou>amiral benim için zor çünkü tüm imparatorların tüm amirallerden üstün olması lazım bunun için fakat istisnalar oluyorsa bu geçerliliğini yitirir. Akainu cepte zaten. Dediğin gibi bir de Kizaru'yu görelim.

İsterse hayat misyonun olsun ölümüne tartışmayı iste yine fayda etmez Nika getir götürünü yapar anca bizim oğlanın :artiz:

İlk kıvılcım o değildi.Sabo’nun çocukluk flashbackinde ateşi yaktı.Sabo devrim ateşi olmasıyla da uyumlu.Dragon aynı düşünüyormuş hep ama ilk önce muhalefet partisi kurup birşeyler yapmaya çalışmış sanırım :D Sonra başlarım sizin yapacağınız işe deyip toplamış orduyu o olaydan sonra.

Sen böyle cevap verdikçe sana takılanların çok daha fazla zevk aldığına eminim :D aynı şey senin için de geçerliyse bir iki kontram daha var atayım mı? Yokluk zamanlarına sakla dersen beklemede kalayım.
Mihawk konusunda feci patladılar. Yonko olmak istemeyen adamı Buggy'le kiyasliyordu. Güzel bir gumburtu oldu.

İlk kıvılcım o değildi.Sabo’nun çocukluk flashbackinde ateşi yaktı.Sabo devrim ateşi olmasıyla da uyumlu.Dragon aynı düşünüyormuş hep ama ilk önce muhalefet partisi kurup birşeyler yapmaya çalışmış sanırım :D Sonra başlarım sizin yapacağınız işe deyip toplamış orduyu o olaydan sonra.
Dragon'da devrimcileri yiyor gibi geliyor. Sabo az öne çıktı diye, çocuğu ateşe attı. 20 yıldır yanındaki çocuktan şüphe etti. Devrim olayını muhalefet cephesini yolmak için kullanıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık