Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 337 76.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 105 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    442
1056'nın kayıpları. Objektif üyeler özellikle bu işin arkasında bir şey olacağını derken, dalga geçtiniz. Sonuç bu. Bölüm çıkınca mesaiden vakit bulamamıştım. Şimdiye nasipmiş. @Montana @II. Invictus
Ne çıktı işin arkasında.
Marine kapısına dayanmış şatosunda titrerken Crocodile'in yardım elini gözü kapalı kabul eden Mihawk sonrasında tamam ya başa Buggy geçsin benim için mahsur yok demiş.

Sana geçmiş olsun. :byee:

Bir de ''patladı kabul etmiyor'' derdiniz @Siyah Ateş ''GREATEST'' ve ''SKILL'' konusunda patladınız kabul etmiyorsunuz. :hhh:
Mihawk’ın şahsından bahsetmiş mi ? Kurulan örgütün amacından bahsediyor. Örgütü denizci avlamak gibi çeşitli amaçlarla kurmuşlar.Örgütün yönünü belirleyen Crocodile zaten Mihawk açıkça huzur istediğini söylemiş.Denizci avlıyor diye Croco’ya da 3.6 verselermiş madem senin mantığına göre niye vermemişler ?

Mihawk’ın şahsından bahsetmiş mi ? Kurulan örgütün amacından bahsediyor. Örgütü denizci avlamak gibi çeşitli amaçlarla kurmuşlar.Örgütün yönünü belirleyen Crocodile zaten Mihawk açıkça huzur istediğini söylemiş.Denizci avlıyor diye Croco’ya da 3.6 verselermiş madem senin mantığına göre niye vermemişler ?
Dünyanın en güçlü kılıç ustasına yakışan bir ödül deniyor ve ödülü 3.6 milyar. Gerisi boş laf. Vista seviyesi gören birine ne desen boş.

''patladın halen inkar ediyorsun'' sizin lafınız bak unutma sizin için şuan çok uygun :hhh:

Sen az önce Mihawk'ın ödülü açıklanırken ''tek bir kelime'' denizci avcılığından bahsetmiyorlar dedin, bende sana ödüller açıklanmadan önce adamların ayrıca ''denizci avcılığından'' bahsettiklerini kanıtladım, kendi bildiğin gibi devam et. :byee:

Ne çıktı işin arkasında.
Marine kapısına dayanmış şatosunda titrerken Crocodile'in yardım elini gözü kapalı kabul eden Mihawk sonrasında tamam ya başa Buggy geçsin benim için mahsur yok demiş.
Kimse durumu böyle okumuyor. Arada rasgeliyorum, tepki almak için Mihawk hakkında böyle yazan biri imajını veriyorsun. Aynen titriyor ve elini ayağını öpem de diyordu.

Düello ile dövüşmek aynı şey. Mihawk vs Zoro bir düeolloydu. Çatır çatır da Mihawk yardı geçti. Kılıç tokuşturacak halleri yok. Kendi kafandan bir şeye inanmışsın. Erkana bağımlı olmuşsun. Manipüle etmiş sizi. Shanksten daha güçlü diyor zaten. Shanks için kılıç ustası diyor, kılıç ustalığında bir yonkoudan bile daha iyi olan en güçlü kılıç ustası demek, tüm kılıç ustaları arasındaki en güçlü demek. Sizin sıkıntınız Shanks'e kılıç ustası diyememekten geliyor. 2sinin de yonkou seviyesi olduğunu bilmenize rağmen ne hikmetse shanks > mihawk diyorsunuz. Oysaki mihawk için en güçlü ünvanı var. Hakikatten garipsiniz. Mihawk, WB'ye saldırırken bile onunla aramdaki farkı görmek istiyorum diyor. Adam kendi shanksi değil dünyanın en güçlü adamını seçmiş rakip olarak. Adam shanksten güçsüz olsa gider düello teklifi eder. Umursamıyor bile shanksi. Vücudunda çizik bile yok mihawkın.
Şu yorumun ss'ini alın net 3-5 cümleden dolayı patlar buradan :D

''patladın halen inkar ediyorsun'' sizin lafınız bak unutma sizin için şuan çok uygun :hhh:

Sen az önce Mihawk'ın ödülü açıklanırken ''tek bir kelime'' denizci avcılığından bahsetmiyorlar dedin, bende sana ödüller açıklanmadan önce adamların ayrıca ''denizci avcılığından'' bahsettiklerini kanıtladım, kendi bildiğin gibi devam et. :byee:
Burada ödüllerden bahsetmiyorlar adamların icraatlarından ve kurdukları organizasyondan bahsediyorlar.Yani genel tehlike olarak.Ödüllerden bahsettiği dediğim yer tek tek ödülü gösterip açıklama yapmaları Croco’nun logiasından dem vurmaları gibi.Biliyorsun ama anlamamazlığa vuruyorsun o yüzden uzatmayacağım boşa uğraşıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık