Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 337 76.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 105 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    442
Alpamis’e atılan en iyi kontralardan diye yazdım. ✍

Ödülü neden Shanks’ten 400-450 milyon daha az bize bunu anlat.Eğer ikna edebilirsen bu savaşı kazanırsın ama bir dene bakalım hadi.

Anlama problemin mi var kardeş? Komposizyonu oturt diyorum. Bir şeye sadece itiraz edince, tüm olguyu çürütmüş olmuyorsun. Mihawk'ın ödülünün yüksekliğini açıkla. Neden 2-2.5 bandında bir ödülü yok. Retorik yapma, strawman'e başvurma. Mantığını kur.
''Kardeş'' sen bölümü okudun mu? :hhh: Adam DENİZCİ AVCISI denmiş.

Denizciler için en tehlikeli korsan Mihawk, DENİZCİ AVCISI, anladın mı? Robin nasıl 900 milyon tehlike sebebiye güç değil, Franky'den çok daha yüksek, Mihawk'ta denizci avcısı olduğu için. Buggy Mihawk'tan güçlü, ödülü daha düşük diyor adam daha ne diyecek.

Bak buraya ne yazdım tekrar ettirme beni:

Harika bölüm. Çok büyük patlamalar oldu. :hhh:

Nika olayında seri artık bozdu, hiçbir anlamı kalmadı, seri benim için bitmiştir triplerine girildi,

Sonra Mihawk'a gelince ''biz biliyorduk zaten bu seriyi'' diyerek mihawk güzellemesi yapıldı, :) Nika'ya gelince seri kötü, hiçbir mantığı kalmadı, :) Mihawk'a gelince seri mantıklı, biz doğru tahmin ediyoruz oluyor. Şimdi yarım yamalak spoiler'la bile gaza geldiler, demek ki gaza gelmek için yer arıyormuşsunuz.

Ödülle gaza geldiniz, ne oldu Buggy Mihawk'tan güçlü, bu sebepten Buggy Yonko ve 3 milyar ödülü var dendi, Mihawk'ın üzerinde olan güç Yonko dendi, ve 3 milyar ödül yeterli dendi,

Mihawk'ın 3.5 milyar ödülü olması güç ile değil denizci avı ile alakalıymış. Ne dediniz? ''yanlışlıkla seçilmiş, Buggy ondan güçlü görülmüyormuş, ödülden ötürü Mihawk güçlü görülüyormuş''

Mihawk'ın unvanı ''yetenek / skill'' üzerine değil güç diyordunuz, inat ettiniz, ne oldu Mihawk Shanks'tan ''skill'' olarak üstün diye açıklandı, ''greatest'' değil diyip duranlar vardı, gene ''GREATEST'' dendi, ve ''SKILL'' dendi, anlamazlar ama ''inkar edip patladığını kabul etmezler'' :hhh: ''mihawk yonko komutanı olmaz'' dediniz gene patladınız, Mihawk Yonko olacağıma, Yonko Komutanı olayım diyor.

Şimdi ''gelip patladı halen kabul etmiyor'' diyenler, kendiler patladıkları halde kabul etmemeye devam edecekler, :)

Birkaç bölüm sonra Mihawk YC1 Zoro veya YC1 Shiryu tarafından tokatlanınca da Oda'ya sallarlar. :good:

''Kardeş'' sen bölümü okudun mu? :hhh: Adam DENİZCİ AVCISI denmiş.

Denizciler için en tehlikeli korsan Mihawk, DENİZCİ AVCISI, anladın mı? Robin nasıl 900 milyon tehlike sebebiye güç değil, Franky'den çok daha yüksek, Mihawk'ta denizci avcısı olduğu için. Buggy Mihawk'tan güçlü, ödülü daha düşük diyor adam daha ne diyecek.

Bak buraya ne yazdım tekrar ettirme beni:
Valla bölümde “ Dünyanın en iyi kılıç ustası olduğu için doğal olarak bu ödülü veriyoruz. “ gibisinden konuşmuşlar ben yanlış mı okudum.Adamın ödülü açıklarlarken denizci avladığıyla ilgili tek bir kelime geçmemiş.Onu Croco diyor.Shanks’ten iyi kılıç yeteneği ve unvanı yüzünden doğal olarak bu ödül normal ederi bu demişler.Bu da sadece güce yorulur geçmiş olsun.

Şimdi Mihawk 3-5 tane denizci erinden kaçıp Buggy'ye mi sığınmış?

Buggy: Beni dövdüler abi dediğin zaman koramirallerin elinden gittim aldım.
Shichi sistemi kalkınca 3 gün ağlamıştır Mihawk.
" Lord Buggy One Piece'e en yakın adamdır. " Yancı Mihawk
Mihawk'ı taniyorsam gerçekten Buggy'ye katılmıştır, sırf fanları ve haterları arasındaki tartışmalar daha da kızışsın diye. Adamın serideki tek misyonu bu.
Mihawk fanları arazi, Zoro fanları kademeye gelmiş. :d
Mihawk hükümet köpekliği yerine yonko sağ kolu bu saatten sonra denizci düşmanları Mihawk'a yeni yuvasında kucak açmalı.
En güçlü kılıç ustası!!
Mihawk kimden tek yer onu düşünmeye başlayın şimdiden:):oleyo:
Mihawk vs Queen konusu ne zaman açılacak?
Şu an ısrarla bahane uydurduğunun farkındasın değil mi? Logonun arkasında Mihawk. Bak Luffy-Law-Kid beraberken ya da Luffy-Law ittifakı varken önlerinde bir bayrak çizilmiyordu çünkü kimse kimsenin altına girmemişti.
Mihawk fanlarının yorumlarının kalitesini ve mantığını temsil eden yorumlara devam ediyorsun bakıyorum. :D
Mihawk patlayınca ortalık toz duman olmuş. Yorumları göremez olduk.
Buggy terbiyesiz Mihawk'ı kovuyor... :ehe:
Bize gelince kıvırıyo kendine gelince seri bozdu :d
Law mı daha büyük yancıdır yoksa Mihawk mı ?
Çok büyütme bu mihawk'i. Alt tarafi Buggy'nin organizasyonuna katılan biri işte.
KF: Mihawk sol kol, Buggy'in ayakkabısını tutuyor hehehe.

Luffy: Bu işte bir terslik var.
Zoro: Böyle saçmalık olmaz.

Hangisini dinleyeceğinize siz karar verin. Gerçi forumda Sengoku'nun dediklerini bile inkar edip ondan daha iyi bildiğini söyleyenler vardı. :d

1056'nın kayıpları. Objektif üyeler özellikle bu işin arkasında bir şey olacağını derken, dalga geçtiniz. Sonuç bu. Bölüm çıkınca mesaiden vakit bulamamıştım. Şimdiye nasipmiş. @Montana @II. Invictus

1056'nın kayıpları. Objektif üyeler özellikle bu işin arkasında bir şey olacağını derken, dalga geçtiniz. Sonuç bu. @Montana @II. Invictus
Olum ben ne demişim lan? Yine Croc'a sallamışsındır ona cevap vermisimdir. Biz sanki olayın arkasında farklı bir durum var demiyordum. Beni alıntıladığın yoruma bak. :S

Dalga gectiğim yorumu ciddi gibi atmış bir de... :S

Valla bölümde “ Dünyanın en iyi kılıç ustası olduğu için doğal olarak bu ödülü veriyoruz. “ gibisinden konuşmuşlar ben yanlış mı okudum.Adamın ödülü açıklarlarken denizci avladığıyla ilgili tek bir kelime geçmemiş.Onu Croco diyor.Shanks’ten iyi kılıç yeteneği ve unvanı yüzünden doğal olarak bu ödül normal ederi bu demişler.Bu da sadece güce yorulur geçmiş olsun.

Sana geçmiş olsun. :byee:

Bir de ''patladı kabul etmiyor'' derdiniz @Siyah Ateş ''GREATEST'' ve ''SKILL'' konusunda patladınız kabul etmiyorsunuz. :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık