Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 335 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    439
Kaptırmadı kendi iddia için vermiş. Adamın sözü var ortada. Ayrıca bahsedilen karakterler arasında 10 yıldan fazla var. Balığa kol kaptıran Shanks ile Zoro'ya kalbini bırakan Mihawk arasında 10 sene felan var. O zamanki Shanks kendi de gitmez WB'ye yolladığı adamı yollasa Zoro'yu anca kaptanı Luffy kurtarırdı.

WB'ye giden adamın terleyeceğini sanmıyorum.
Demek kendisi verdi kolunu, çok klas adam ya :fool:

Birde adamın kendisine soralım. :)

Mihawk : Arkadaşlar sakin olun.Benim bünye yapıyor bazen ortamdan dolayı terliyorum bazı yerlerde şıpır şıpır hatta.Benim babam da böyleydi.
Çok mantıklı :a:

Yav Erkan'ın açtığı konudan mı hatırladın bunu:hhh:.

Hayır şöyle panellere Luffy aslında korkmadı temalı paragraflar döşediğine şahit olmasam Mihawk yorumunu mantıklı bulabilirdim de olduk yani :D .
Luffy böyle tepkiler çok veren adam. İki sahne arasında çok fark var açıkcası. Buradaki tepkilerin ayvayı yedik tepkisi olduğu çok açık. Diğerinde öyle bir durum yok. Bildiğin tekniğe kalbi bırakıyordu o seviyedeki adam.

Teknik gizemli geldi çözemedi Mihawk.

Kum diyarında beni yenebilecek bir kişi yok deyip de yolculuğunun başındaki bir çaylağa yenilen adamın fanı söylüyor bunu:p. Dur sen atmadan ben o "Croco seviye resetleme" şifresini yazayım.
"One Piece karakterleri hakkında kötü konuşanları duyunca rahatsız oluyorum. Mesela "düşman çok zayıftı" denildiği zaman onu nasıl daha güçlü hale getirebileceğimi düşünmeden edemiyorum!" Color Walk 6 (2014)
:hhh:.
Çöl de mi yeniliyor Croc ilk önce bunu görmek ve boş yapmamak lazım. ;)

İster seviye resetleme yaz ister yazma ID de ve MF de olan belli bunu Ezel'in annesi kör Meliha'ya göstersen anlar, tabi anlamak istemeyene bir şey anlatmak boş sende doğru diyorsun. Onun dışında Mihawk denilen karakter MF'ye yani ''En iyilerin savaşı'' denilen yere kadar düzgün işlenmeyen gösterilmeyen karakter. O arc da az çok pek çok karakterin güç seviyesinin az çok belli olduğu bir arc idi. Yani senin anlattığın hikaye de gibi 100. bölümlerde serinin başlarında olan Alabasta arc gibi bir arc değildi.

Orada da az çok kimlerin karşısına geçtiğini de gördük. Dediğin ve yazdığın gibi bir tarafta Mangaka'nın "One Piece karakterleri hakkında kötü konuşanları duyunca rahatsız oluyorum. Mesela "düşman çok zayıftı" denildiği zaman onu nasıl daha güçlü hale getirebileceğimi düşünmeden edemiyorum!" Color Walk 6 (2014) açıklaması varken, diğer tarafta Mihocuların boş söylemleri var. ;)

Çöl de mi yeniliyor Croc ilk önce bunu görmek ve boş yapmamak lazım. ;)

İster seviye resetleme yaz ister yazma ID de ve MF de olan belli bunu Ezel'in annesi kör Meliha'ya göstersen anlar, tabi anlamak istemeyene bir şey anlatmak boş sende doğru diyorsun. Onun dışında Mihawk denilen karakter MF'ye yani ''En iyilerin savaşı'' denilen yere kadar düzgün işlenmeyen gösterilmeyen karakter. O arc da az çok pek çok karakterin güç seviyesinin az çok belli olduğu bir arc idi. Yani senin anlattığın hikaye de gibi 100. bölümlerde serinin başlarında olan Alabasta arc gibi bir arc değildi.

Orada da az çok kimlerin karşısına geçtiğini de gördük. Dediğin ve yazdığın gibi bir tarafta Mangaka'nın "One Piece karakterleri hakkında kötü konuşanları duyunca rahatsız oluyorum. Mesela "düşman çok zayıftı" denildiği zaman onu nasıl daha güçlü hale getirebileceğimi düşünmeden edemiyorum!" Color Walk 6 (2014) açıklaması varken, diğer tarafta Mihocuların boş söylemleri var. ;)
Mihocuların boş söylemleri yok beklentileri var. La adam daha işlenmemiş dur hele bir. İşlensin sonra gömersiniz. İşlenmeyen karaktere şöyleydi böyleydi demek de boş söylem oluyor. Adamın jest ve mimiklerinden anlam çıkaranlar, konumunu hikaye olarak lanse ediyorlar :D Zoroya saran gelip burada Mihawka sallıyor herhalde anlamadım.

Mihocuların boş söylemleri yok beklentileri var. La adam daha işlenmemiş dur hele bir. İşlensin sonra gömersiniz. İşlenmeyen karaktere şöyleydi böyleydi demek de boş söylem oluyor. Adamın jest ve mimiklerinden anlam çıkaranlar, konumunu hikaye olarak lanse ediyorlar :D Zoroya saran gelip burada Mihawka sallıyor herhalde anlamadım.
Bak ne güzel diyorsun ''İşlensin sonra gömersiniz''
Biz gömmek istemiyoruz ki diyoruz ki ''İşlensin sonra översiniz'' ;)

Karakterin lafları bile yaptıklarıyla çelişirken alakasız yerlerden övülüyor.
Sonra bir şey deyince gömüyor, küçük görüyor oluyoruz. :S

Bak ne güzel diyorsun ''İşlensin sonra gömersiniz''
Biz gömmek istemiyoruz ki diyoruz ki ''İşlensin sonra översiniz'' ;)

Karakterin lafları bile yaptıklarıyla çelişirken alakasız yerlerden övülüyor.
Sonra bir şey deyince gömüyor, küçük görüyor oluyoruz. :S
Övme olarak görmüyorum ben yapılan yorumları, daha çok beklenti gibi algılanmalı. Adamın gözüktüğü sahneleri toplasan zaten bir bölüm sayısı kadar anca çıkar herhalde :D Neyse bir yandan sen de haklısın ne diyim. Ama bu saatten sonra işlenecek bir karakter için fazla kötümser yorumlar yapılıyor, bunu sende biliyorsun ama işte bildiğin gibi yorum yapıyorsun :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık