Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 335 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    439
İşe yarar mı orasını bilmem ama er göndermelerinden daha mantıklı olur. :D
Ben bu Pacifistalar'a acaba meyve mi yedirdiler diye düşünüyorum ama bilemedim. Saçma mı olur? Çünkü Vegapunk cansız varlıklara meyve yedirebiliyordu. Bunlar da cansız silahlar neticede. Yapay zoanlar yedirmişlerdir belki de. Bu konuda teori konusu açmayı da düşünüyordum aslında ama üşendim. :D
Bir benlikleri olmadığı programlıyorlardı Pacifistaları, Şeytan meyvelerinin ruhları olduğu için bir benlik kazandırılabilir böylelikle. Ama o zaman da kontrol mekanizmasını kaybedebilirler. Güzelce hazırlanıp derlenirse iyi bir teori ortaya çıkabilir. :D

Bir benlikleri olmadığı programlıyorlardı Pacifistaları, Şeytan meyvelerinin ruhları olduğu için bir benlik kazandırılabilir böylelikle. Ama o zaman da kontrol mekanizmasını kaybedebilirler. Güzelce hazırlanıp derlenirse iyi bir teori ortaya çıkabilir. :D
Kuma'nın benliğini alan, ona komut falan yerleştiren Vegapunk, kendi yarattığı şeyleri de kontrol altında tutabilir gibi geliyor bana. Bu silahlara meyve yedirme konusunu daha detaylı işleyecek illaki. Ben bu şekilde olabileceğini düşünüyorum. Bakalım. :D

Shanks ile arasında bariz bir şekilde; Wb-Roger ilişkisi vardır her anlamda. Kendisi dünyanın en güçlü kılıç ustası olmakla beraber, kılıcını karartmış iki kişiden biridir. Gözüktüğü zaman ortalığı yıkacak olan bu gizemli abimiz, şahin gözlü bir vampirdir...

Meyve veren ağaç taşlanır, değerli şeyler nâdir kişilerce sahiplenilebilir diyorum.
Dostum Mihawk'ın nesi meyve veriyor? Manga karakterini canlı insanmış gibi neden sahipleniyorsun . Forumda okuduğum en garip mesajlardan biri kusura bakma da. Mihawk fanı olunca baya özel biri oluyorsun ha öyle mi..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık